У місті демонтували два кіоски

У місті демонтували 2 кіоски. Тимчасові споруди, говорять в інспекції по контролю за благоустроєм, – незаконні. Окрім цього, вони не слугували окрасою нашого міста. Як сьогодні очищали Полтаву від металевих коробок – бачили Юлія Козіна та Іван Козаченко.

Серед напрямків роботи інспекції з контролю за благоустроєм Полтави – виявлення незаконно встановлених тимчасових споруд. Уже відомо, що їх, як мінімум, 11 у нашому місті. Одна з них до сьогодні знаходилася і на вулиці Юрія Побєдоносцева. Власнику кіоску неодноразово говорили про необхідність його знесення. Однак, довелося демонтувати примусово.

/Руслан Редько, начальник інспекції з контролю за благоустроєм Полтавського МВК
Виявивши даний кіоск, власнику надається припис на його добровільний демонтаж. Якщо власник не демонтував кіоск, інспекція лист на комісію міськвиконкому, і комісія приймає рішення про демонтаж даних кіосків/

Цей кіоск, як і аналогічні, зберігатимуть упродовж 6 місяців на території комунального підприємства МШЕД. Там упродовж всього цього часу і зможуть забрати свої тимчасові споруди їх власники. При цьому, їм доведеться заплатити кошти за демонтаж та зберігання кіоску. Інакше, його за пів року реалізують. Такі тимчасові споруди, говорять, не є окрасою нашого міста. Єдина користь, наприклад, від цієї металевої коробки, – вона слугувала оселею для сім'ї їжаків.

/Дмитро Петров, депутат Полтавської міської ради
Ні за землю тут не оплачено, ні договору тут не було. І у даному випадку і естетичний вид – не годиться. Місто з такими кіосками не те, що не гарне, а просто стає страшно/

Ще один незаконний кіоск – на розі вулиць Фрунзе-Матросова. Аби демонтувати «Овочі. Фрукти» комунальникам доводиться застосовувати вже 2 одиниці техніки. Таку роботу з очищення Полтави місцеві оцінюють схвально.

/Бліци
- Завжди закритий був. Уже давно-давно.
- Чи був він окрасою нашого міста?
- Доки зачинений – звичайно, не був.
- Особисто я не користуюся послугами кіосків. Можливо, комусь це життєво необхідно. Але вид у місті вони, звичайно, псують/

Міська влада закликає всіх підприємців своєчасно оформлювати необхідні документи, аби випадки примусового демонтажу траплялися рідше у нашому місті.

Стрічка новин