Полтава стала третім з семи міст-учасників марафону з питань охорони праці

Полтава стала третім з семи міст-учасників марафону з питань охорони праці. Захід, що ініціював профільний журнал «Охорона праці. Пожежна безпека», допомогли провести у Полтавській державній аграрній академії. Останні і надали майданчик, аби зібрати фахівців з усієї області. 

У Полтаві відбувся щорічний семінар з охорони праці. Проте, провели його не традиційно. Цього разу ораганізатори обрали формат марафону. Полтава стала третьою після Харкова і Дніпропетровська, де ділилися досвідом та вирішували наболіле у сфері безпеки праці.

/Людмила Циганок, керівник депараменту семінарів та маркетингу ВД «МЕДІА-ПРО»
Мета всього цього заходу – не просто провести семінар, а все-таки зібрати цінний досвід і реалізувати потім. Насправді, тема вибрана не даремно. Це «Реформування системи охорони праці в Україні». Довгий час нічого не відбувалося у цій галузі. Зараз є певні зрушення. Тому, хотілося б з допомогою професійної спільноти допомогти державі вирішити ці проблеми/

У різних регіонах, зауважують, вони різні. Окрім того, проблеми залежать і від специфіки галузі, у якій функціонує підприємство і самі наймані працівники. Саме тому інженерів з охорони праці порівнюють з марафонцями.

/Віталій Гаркуль, нач. відділу з охорони праці ПДАА
Кожна людина, яка працює на посаді інженера з охорони праці, вона завжди вдосконалює сама себе. І кожниий день її підстерігають якісь небезпеки – тих людей, які працюють на тому ж заводі і в будь-якій організації. Обов'язково людина має за всім слідкувати, бо вона займає цю посаду/

Семінар проходитиме у два етапи. Завершать його у Києві. Загалом до нього долучаться близько 10000 учасників з усієї країни. На Полтавщині майданчиком для обговорення виступила аграрна академія. Однак, цікавим захід став не лише для представників сільського господарства. Залюбки долучилися та розповіли про проблеми у своїй галузі і, для прикладу, фахівці з охорони праці у сфері медицини.

/Наталія Гуріна, фахівець з охорони праці Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
Я вважаю, що на сьогодні основна проблема – це застаріла законодавча база. Ми з цим зіштовхуємося кожен день. Видача молока регламентується документом 73-го року. Тому, для мене як організатора, як людини, яка контролює ці питання, для мене дуже важливо, щоб законодавча база у нас була сучасна/

Всі висновки, які отримають після марафону, мають надію організатори, допоможуть реалізувати справжні, практичні речі у роботі спеціалістів з охорони праці.

Стрічка новин