19 млн.грн. – на покращення інфраструктури та капітальні ремонти об'єктів соціальної сфери

19 мільйонів гривень на покращення інфраструктури та капітальні ремонти об'єктів соціальної сфери. Газовидобувна компанія обіцяє цьогоріч саме таку суму витратити у Полтавській області. Натомість – мають наміри продовжити освоєння свердловин і нових територій. Закріпили співпрацю офіційно в обласній адміністрації підписанням меморандуму. Підприємство, що видобуває 3/4 всього українського газу, називає полтавський регіон важливим для своєї діяльності.

Від продовження співпраці з компанією «Украгазвидобування» керівники Полтавської області очікують ремонту доріг, систем водовідведення, шкіл, лікарень та ФАПів у районах. Мова про це йшла під час підписання меморандуму, яким посадовці хочуть підкріпити співпрацю.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Ми проговорили низку питань, які лежать в основі соціальних проблем, які є сьогодні в Полтавській області. Це інфраструктура, екологія, підтримка майбутніх об'єднаних громад, децентралізація, передача повноважень. І головне – передача фінансових ресурсів, які дадуть нашим громадам майбутнім і тим, які є, розвиватися/

У компанії говорять про готовність інвестувати в розвиток області, а з іншого боку, від місцевих громад чекають підтримки. Тому головне питання для газовиків – отримання нових спецдозволів.

/Олег Прохоренко, голова правління ПАТ «Укргазвидобування»
Сьогодні 10 нових площ, які, наприклад, зараз лежать на погодженні в обласній раді, – це реальні інвестиції, що ми плануємо на рівні 3 мільярда гривень. Для розробки, для розвідки цих родовищ ми плануємо 3 мільярда гривень. Це реальні інвестиції, кошти, реальні робочі місця. Ми створимо більше 100 робочих місць/

Обговорили під час зустрічі і питання взаємодії.

/Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
Щоб на постійних комісіях, пов'язаних з наданням дозволів, були присутні керівники. Щоб ми обговорювали ці питання, і якщо виникають якісь проблеми, щоб ви могли розповісти, які кошти збираєтесь спрямувати на розвиток територій. Щоб був діалог/

Після меморандуму, запевняють в адміністрації, обговорять усі ключові питання і підготують до підписання соціально-економічну угоду. Уже пізніше на сайті компанії з'явилася інформація про 19 млн. грн., що планують витратити на покращення інфраструктури та капремонт об'єктів соціальної сфери в регіонах своєї діяльності у Полтавській області.
У Полтавській області ПАТ «Укргазвидобування» видобуває близько 40% всього газу. У філіях регіону, за слова представників компанії, наразі працює близько 6 тисяч людей. У 2015 році планують освоїти 30 свердловин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію