Полтавцям незабаром ні з чого буде пекти хліб

Полтавцям незабаром ні з чого буде пекти хліб. Зокрема, житній. Усе через те, що аграрії в області все частіше відмовляються від посіву певних видів культур. Про це під час засідання Громадської ради розповів очільник Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов. Чи можуть місцеві чиновники змінити ситуацію і вплинути ще й на ціну продукції – дивіться далі.

Полтавщина виробляє 7% всього українського молока, стільки ж соняшнику, 9% зернових і зернобобових культур, 12% – сої, 14% цукрових буряків. Про минулий рік в аграрних показниках адміністрація звітує перед Громадською радою. Нарахували в області близько 200 селянських господарств. Саме їх, говорять, і збираються розвивати у цьому році. У планах адміністрації – і продовольча безпека області. Для прикладу, зазначає директор Департаменту агропромислового комплексу, незабаром взагалі ні з чого буде пекти житній хліб. Так само все менше хочуть сіяти на території Полтавщини круп'яні культури. Зокрема, гречку.

/Сергій Фролов, директор Департаменту АПК Полтавської ОДА
Аграрний фонд розпочинає заключати формені договори і давати аванси під гречку. Оце єдиний шлях. Наш шлях ще може буть – ми можемо зацікавити зі своїх бюджетів. Розумієте, у нас і так не вистачає грошей. А просто переговорить – це включити адмінресурс. Ви розумієте, так? І сказати: якщо ти не посієш гречки, тобі буде трошки пізніше якісь проблеми. Не буде землі/

Громадськість же більше цікавить питання вартості для простого населення тієї самої гречки. Люди обурюються: більше 30 гривень за кіло крупи – це занадто.

/Сергій Фролов, директор Департаменту АПК Полтавської ОДА
Вона не повинна коштувати 30 гривень. Абсолютно. Бо ціна на неї на закупівлі, самого зерна гречки і переробки, вона не підлягає аналізу. Яким чином може бути створена така ціна?/

Посадовці знизують плечима: місцева влада не може на це впливати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію