У Полтаві з'явився новий журнал «Яркий День»

Засновники видання обіцяють, що він буде цікавим для кожного полтавця, оскільки висвітлюється тут тільки найактуальніша інформація. Презентація журналу пройшла в кінопалаці «Колос».

На сьогодні в Полтаві існує недостатня кількість друкованих видань, елітний же журнал, який би висвітлював неполітичні новини міста – чи не єдиний, вважають ініціатори створення "Яркого Дня". Відтепер саме таке видання зможуть читати полтавці. Адже, журнал "Яркий день" готувався більше року з того моменту, як виникла ідея його створення. Робота над першим номером, який нині і презентували, тривала ні багато ні мало, 2 місяці. Головний редактор журналу Юлія Рудь пояснює, чому вирішили створити "Яркий День".

Висвітлює видання найрізноманітніші теми: від курортних тем до останніх світських подій в місті та новинок кіно. Мають зацікавити мешканців міста і постійні рубрики "Історія Полтави" та "Полтава в особах". Періодичність виходу журналу – раз на місяць – дозволяє описувати тільки найактуальніші теми та події. Відтак, пояснює Юлія Рудь, журнал розрахований на читачів різного віку, від 16-ти до 60-ти, та статі. Словом, кожен знайде тут інформацію до душі.

Презентація журналу "Яркий День" пройшла в особливій святковій атмосфері. Серед запрошених - і всі герої першого номеру видання. Загалом, урочистості розбили на дві частини. В першій слова привітань взяли партнери журналу, в другій на всіх присутніх очікувала шоу-програма. Яскраві виступи, оригінальні постановки під відповідний музичний супровід не змогли залишити байдужим нікого з гостей. Апогеєм же святкування став величезний феєрверк, який і символізував появу нового на теренах Полтави журналу "Яркий День".

Стрічка новин