Двоє полтавців уже задекларували мільйонні статки

Двоє полтавців уже задекларували мільйонні статки. Загалом процедуру висвітлення свого майнового стану та доходів за 3 місяці цього року уже пройшли більше 1000 громадян. У податковій інспекції нагадують: обов'язкові декларації необхідно подати до 1 травня. Це можна зробити як у центрі обслуговування платників податків на Фрунзе, 155, так і скориставшись електронним сервісом «Декларування он-лайн».

За 3 місяці понад 1000 полтавців уже показали свій майновий стан податковій. 2 з них – мільйонери. 343 декларанта заявили про дохід, отриманий як подарунок або спадщина, 83 – як дохід від здачі в оренду нерухомого майна, а 38 подали свої декларації у зв'язку з виїздом на постійне місце проживання за кордон.

/Наталія Коленко, нач. відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб
Платники податків, які отримали доходи у 2015 році, зобов'язані задекларувати свої доходи і подати податкову декларацію про майновий стан і доходи у термін до 1 травня 2016 року. Це вимога Податкового Кодексу України/

Таку процедуру уже пройшли майже 550 полтавців. Задекларована ними сума – 81 мільйон гривень. З цих коштів вони мають сплатити податок на доходи фізичних осіб. Ще майже 500 громадян звернулися до міської інспекції з метою отримання податкової знижки. З бюджету їм мають повернути понад 500 тисяч гривень. Сьогодні поповнює ряди цієї категорії Михайло Олійник.

/Михайло Олійник, оформляє податкову знижку
Прийшов у центр обслуговування платників податків, бо навчається у мене донька і відшкодування коштів за навчання – є така функція у держави. Чому б нею не скористатися/

У такому випадку теж необхідно заповнювати декларацію. Однак, це можна зробити упродовж всього року. Натомість, обов'язкові декларанти, аби до них не застосували санкції, мають заповнити документ до 1 травня. Податківці закликають не чекати останнього дня. Краще прийти завчасно та подати обов'язкову декларацію без черги у 2 та 22 кабінеті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію