Зарплатня полтавців минулоріч зросла на 19%

Зарплатня полтавців минулоріч зросла на 19%. Щоправда, через девальвацію гривні у реальності вона скоротилася. Але фахівці заспокоюють: така ситуація характерна для всієї України. Як розвивалась економічно і соціально область минулоріч, за даними обласних посадовців, – звітували під час бюджетної комісії в обласній раді.

Те, що хотіли, – зробили. Всі ті показники, які закладались фахівцями у Програму економічного і соціального розвитку області на 2015 рік, вдалося виконати. Про це під час засідання бюджетної комісії в обласній раді звітувала начальник профільного Департаменту. Зокрема, Полтавська область непогано спрацювала у сільському господарстві. Прогнози на кілька відсотків аграріям вдалося перевиконати.

/Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
Стала Полтавщина найбільшим виробником зерна в Україні. Важливим індикатором стала будівельна галузь. У житловому будівництві прийнято в експлуатацію у півтора рази більше квадратних метрів загальної площі житла/

Підвищився і найважливіший показник для населення, але цифру суто позитивною не називають.

/Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
Середньомісячна заробітна плата зросла на 19%. Але, у зв'язку із девальвацією гривні, реальна трішки скоротилася. Але ця ситуація склалася взагалі вцілому по Україні/

Минулоріч фахівці Департаменту економічного розвитку за підтримки проекту ЄС розробили Стратегію розвитку Полтавської області до 2020 року. За нею продовжують працювати. Так у 2015-му діяли 52 регіональні програми і 16 проектів міжнародної технічної допомоги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію