В аграрній академії відбувся День відкритих дверей

У Полтавській державній аграрній академії відбувся День відкритих дверей. Ближче познайомитися із цим навчальним закладом завітали кілька сотень сьогоднішніх школярів, які мріють пов'язати своє життя із ним. Дізнавалися про перспективи, що відкриваються перед студентами аграрки, і наші кореспонденти.

Полтавська державна аграрна академія відкрила цього дня свої двері для майбутніх студентів. За рік планує вступати до неї десятикласниця Ірина. Разом із сестрою вони сьогодні вже підбирають заклад для отримання вищої освіти. Поки що зокрема зупиняють свій вибір на аграрній академії. Дівчина хоче здобути спеціальність економіста.

/Ірина Мороз, прийшла на День відкритих дверей
Подобається математика. Економісти пов'язані з математикою, обрахунками. Тому подобається цей напрям/

Сьогоднішня школярка Катерина також тут. Мріє бути ветеринаром, тож без вагань обрала саме цей навчальний заклад.

/Катерина Жовтодід, прийшла на День відкритих дверей
Тут багато навчається моїх знайомих. Вони мені розповідали, що це дуже гарний заклад. І мені тут дуже подобається/

Підтримує у цьому доньку і мама Ірина. Каже: і спеціальність майбутня корисна, і знання в академії можна отримати грунтовні.

/Ірина Жовтодід, прийшла на День відкритих дверей з донькою
Тут дуже така душевна обстановка. Люди гарні, і я теж знаю дуже давно цей заклад. Подобається все тут/

Один із найстарших та найбільших вищих навчальних закладів як Полтавської області, так і України, сьогодні відкриває перед абітурієнтами можливість обирати з різноманітних напрямів підготовки.

/Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА
На сьогоднішній день ми готуємо студентів за 11 спеціальностями на 6 факультетах. На технологічних спеціальностях маємо близько 80% бюджетних місць. Маємо потужні міжнародні зв'язки. Наші студенти знаходяться на навчанні в різних країнах Європейського Союзу. Також маємо потужну матеріально-технічну базу/

Усе, чого абітурієнти та їхні батьки не знали про аграрну академію, їм розказали та показали на Дні відкритих дверей. Поряд із презентацією навчальних напрямів не забули й про можливість для студентів реалізовувати себе у художній самодіяльності.

/Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА
Маємо більше 10 гуртків художньої самодіяльності, з них 4 носять звання «Народного». Пишаємося нашими студентами, учасниками колективу «Малахіт», які (я думаю, полтавці знають) у 2014 році здобули бронзу на Студентському Євробаченні у м.Баку/

Плюс, кажуть в академії, вони мають унікальне студентське містечко. Гуртожитки, навчальні корпуси, їдальні, парк розташовуються у самому центрі міста. Містечко має все необхідне для навчання та відпочинку студентів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію