Біля 38 школи сьогодні відкрили меморіальну дошку Олександру Мочалову

Біля 38 школи сьогодні відкрили меморіальну дошку Олександру Мочалову. Кавалер ордену «За мужність» третього ступеню, історії про нього звучали на всю Україну. Одна – про самого героя, інша – про його батька. Чоловік зробив неможливе, щоб відшукати сина, якого зарахували у зниклі безвісти. 

/ІНТЕРШУМ
Відкривають дошку/

«Мочалов Олександр Ігорович. Випускник 1995 року. Загинув, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України...» Інформація, як у підручнику історії, суха і коротка. Більше на меморіальній дошці не вмістити. Першими квіти кладуть донька і батьки, потім – інші. Колись просто учень 38 школи, а зараз – Герой, історію якого переказуватимуть на уроках. Розвідник-санітар батальйону спецпризначення «Донбас». Вантажівка, якою намагався виїхати із Іловайського пекла, потрапила під обстріл. Ті, хто вижив, заховалися у «зеленці», Олександр почав відстрілюватися і навіть намагався завести пошкодженого автомобіля. Коли нічого не вийшло – поповз у сторону Іловайська, щоб рятувати поранених. Куля снайпера потрапила у скроню. Історію уже пізніше буквально по крупицях збирав батько. Олександра вважали зниклим безвісти. Місяці пошуків та ДНК-експертизи – і одне з тіл вдалося впізнати.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП
Молячись за всіх, хто відійшов у вічність, Церква говорить нам всім: «Людино, життя твоє не закінчується тільки земним буттям, тому що, прийшовши у цей світ, ти є вічний. Він вчинив подвиг, і за цей подвиг, я впевнений, Господь нагородив його вічним блаженним життям/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію