У місті скорочують єдиний пункт перетримки тварин

Допомоги просять тварини – єдиний в місті пункт перетримки скорочують. Керівництво поставило вимогу волонтерам, які доглядають за безхатніми собаками: до початку квітня зменшити наполовину кількість тварин. Олена Ляшенко – далі.

На сьогодні це єдиний пункт перетримки тварин-безхатченків. Сюди потрапляють ті, кого відловили містом. Є підкинуті горе-господарями. Волонтери розповідають, що інколи приносять просто у мішках сліпими цуценятами. Любителі тварин їх стерилізують, підліковують, шукають господарів або ж випускають знову в місто. Розмови про повноцінний притулок, де безхатьки могли б по-європейськи доживати віку, ведуться роками.

/Наталія Лебединська, волонтер ГО «Барбоскіни»
На жаль, на сьогоднішній день нас тільки обіцянками годують, ні місця немає, ні коштів, ми тільки чуємо, що завтра-післязавтра/

Годівля, лікування, стерилізація та подальша доля собак – наразі суто волонтерські турботи. Особи офіційні висунули вимоги – зменшити кількість тварин, мовляв, та, що зараз, – завелика.

/Юлія Матлаш, волонтер ГО «Барбоскіни»
105 тварин, а нам треба їх звести до 80, ну нам сказали, до початку квітня. Тобто, у нас уже залишився буквально 1 тиждень. Тому ми звертаємося до мешканців нашого міста з великим проханням звернутися до наших тварин. Звичайно, вони – не виставкові екземпляри із великою родослівною. Але вони так само люблячі, вірні, не зважають на ваш матеріальний стан і ваш настрій/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію