У Полтаві пройшов обласний огляд-конкурс театральних колективів

У Полтаві провели фінальну частину обласного огляду-конкурсу театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Браво». У цьогорічному конкурсі взяло участь 32 шкільні театри, але до фіналу потрапили лише 7. Це юні театрали з Полтави, Комсомольська, Лубен, Шишак, Лохвиці, Оржицького і Зіньківського районів.

Пройшовши нелегкий шлях, до фіналу обласного огляду-конкурсу театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів потрапило лише 7 команд із 32-х.

/Роман Черевко, учасник шкільного театру «Романтики» (м.Комсомольськ)
- Спочатку був міський конкурс, потім – зональний, і таким чином ми дісталися до обласного.
- Які передчуття?
- Дуже хвилюємося, адже кожного року майстерність колективів зростає, вони все краще і краще/

Удосконалюють свою майстерність на конкурсі й учні Шишацької обласної гімназії-інтернату. Цього разу приїхали з виставою Миколи Куліша «Мина Мазайло».

/Анна Панова
учасниця театрального колективу «Сузір'я» (смт.Шишаки)
- Ця людина є активною навіть у наш час, бо висвітлене питання української мови, українізації. Доки житиме український народ, доти житиме і мова.
- Хто допомагав вам з постановкою?
Наталія Заїка
учасниця театрального колективу «Сузір'я» (смт.Шишаки)
- Нам допомагали наші вчителі, в нас є гурток «Сузір'я», ми вже 5-й рік ставимо вистави і їздимо з ними виступаємо/

Журі конкурсу оцінювало репертуар, рівень виконавської майстерності та сценічної культури, емоційність виступів.

/Олександр Любченко, Заслужений артист України, член журі конкурсу
Як можна дітей судити чи журити? Ну, як я буду судити людину, яка хоче, бажає, у якої горять очі. Навіть якщо вона не дуже добре грає, але те, що він почав це робити, дуже приємно/

За словами організаторів, багато учасників конкурсу у майбутньому обирають творчі професії, їхнє дитяче захоплення переростає у справу життя.

/Олександр Рець, заступник директора Полтавського ОЦЕВУМ
Сподіваюся, що всі побажання, які були висловлені членами журі в зональних зустрічах, сьогодні будуть виконані колективами. Можливо, буде одне Гран-прі, але хотілося б, щоб усі 7 колективів мали призові місця, нехай переможе найсильніший!/

Перемогу у цьогорічному конкурсі здобув театральний колектив із Лохвиці, на 2-му місці – учні Шишацької обласної гімназії-інтернату, 3-тє місце поділили між собою шкільний театр із Комсомольська та ляльковий із Човно-Федорівської школи Зіньківського району.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію