Міжнародні експерти працюватимуть у Полтаві над створенням концепції інтегрованого розвитку міста

Міжнародні експерти працюватимуть у Полтаві над створенням концепції інтегрованого розвитку міста. Проект діє в рамках німецько-українського співробітництва та охоплює лише 4 обласних центри в Україні. Спрямований він на реалізацію реформи децентралізації та посилення ролі місцевого самоврядування. Як проходило перше засідання робочої групи – бачили Юлія Козіна та Сергій Сепітий.

Німецький та Швейцарський уряди готові зробити Полтаву кращою. Для цього міська рада розпочала співпрацю з товариством міжнародного співробітництва GIZ у проекті «Інтегрований розвиток міста». На його реалізацію виділили 4 млн. євро та 2 млн. швейцарських франків.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
У нас є надії, що ті проекти, які ми будемо їм пропонувати, будуть ними підтримані, і, звичайно, ми розраховуємо на фінансування цих проектів, звичайно, за тих умов, які вони нам будуть говорити/

А для того, щоб справа не закінчилася лише балачками, уже створили комунальну установу «Інститут розвитку міста». Саме він покликаний працювати не тільки з GIZ, а й з іншими грантовими проектами.

/Юрій Левченко, директор КО «Інститут розвитку міста»
У нас на сьогодні є інтереси громади, влади, бізнесу. А на сьогодні задача – об'єднати ці інтереси в один – інтерес полтавської громади – для того, щоб вся об'єднана громада мала задачі і мала їх використання, реалізацію. Тому в цьому проекті будуть навчатися як громадські активісти, так і працівники Полтавської міської ради, так і мешканці міста, бізнес/

Протягом наступних 20 місяців робоча група розроблятиме єдину концепцію розвитку міста, спрямовану на якісне покращення всіх сфер життя полтавців.

/Матіас Брандт, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»
Сьогодні вперше зустрілася робоча група, щоб обговорити проект, який буде включати різні сфери міста. Ми побачимо, як розвивати суспільне житя, економіку, працевлаштування, соціальну сферу, освіту в єдиній концепції/

Уже до кінця 2016 мають бути зібрані дані та оцінені існуючі плани та програми. Уже потім, спираючись на результати, створять модель розвитку нашого міста. Очікується, що оновиться і нині діючий Генеральний план Полтави. До того ж, проект налаштує міське планування на сучасні європейські стандарти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію