За два роки Батальйон Небайдужих зібрав понад 4,5 млн.грн. на потреби атовців

Важко підрахувати, скільки життів врятували волонтери Полтавського Батальйону Небайдужих українським захисникам на Сході України. За 2 роки своєї діяльності вони зібрали і відправили на Схід України більше 100 бронежилетів, а ще – тепловізори, автомобілі, пристрої нічного бачення, засоби зв'язку, форму, взуття і термобілизну. З березня 2014-го, відколи створили організацію, активісти готували пайки для атовців, плели маскувальні сітки, пакували посилки, ремонтували техніку. Сьогодні Команда Небайдужих звітувала перед полтавцями за виконану роботу.

Волонтери Полтавського Батальйону Небайдужих допомагають українським бійцям з березня 2014 року. Щоб зібрати кошти на потреби атовців, активісти влаштовували благодійні акції та ярмарки, знаходили речі, яких бракувало захисникам, багато що виготовляли своїми руками. Нині ж настав час звітуватися про виконане за 2 роки.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький, співзасновник Полтавського Батальйону Небайдужих
Ось стоять папки із фінансовою документацією: надходження, витрати, розписки про отримання, передачу і т.д., ви зможете ці папки взяти і ознайомитися/

Кошти на допомогу атовцям збирали не лише полтавці, а й наші земляки, які проживають за кордоном. За 2 роки вийшла кругленька сума. Це, зокрема, кошти які надходили на рахунок батальйону, та ті, які полтавці залишали у спеціальних скриньках.

/Наталія Гранчак, співзасновник Полтавського Батальйону Небайдужих
Це 4 млн. 619 тисяч грн, протягом 2014 року – 2 млн. 241 тис.грн., у 2015 – 2 млн.181 тис.грн., і в 2016 – 195 тис. 984 грн./

Це тільки кошти, не рахуючи речей, які приносили у штаб батальйону не лише пересічні громадяни, а й окремі підприємці та навіть цілі організації. На добровільні пожертви закупляли автомобілі, тепловізори, пристрої нічного бачення, бронежилети, засоби зв'язку, форму, взуття та термобілизну. Щомісяця із Полтави на Схід України тягнулася варяниця автомобілів з різноманітною провізією, географія цих поїздок дуже широка.

/Олександра Сиротенко, співзасновниця Полтавського Батальйону Небайдужих
Слов'янськ, Краматорськ, Артемівськ, колись українське Дебальцеве, яке, сподіваюсь, до нас повернеться, Дзержинськ, Лисичанськ, Попасне, Новоайдар, Щастя, Водяне, Авдіївка, Піски, Волноваха, Маріуполь – це лише невеликий перелік місць, де ми побували з гуманітарними вантажами/

Команда батальйону продовжує розпочату два роки тому справу. Активісти віддаються волонтерству сповна, жертвуючи вільним часом і особистими справами, як-от Наталія Святцева, яка є співзасновником організації. Головне, говорять, що їхні зусилля не марні, кожен бронежилет, доставлений на фронт, зберігає життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію