У центрі уваги депутатів на сесії обласної ради – знову проблеми «Полтавафарму»

Сьогодні відбулася п’ята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання. На порядку денному – здебільшого питання, які стосувалися видачі дозволів на видобування нафти і газу, проте в основному депутати говорили не про це. У центрі уваги – знову проблеми «Полтавафарму». З подробицями – Марина Молька.

На позачерговій сесії обласної ради депутати вирішили поставити крапку у питанні «Полтавафарм», пропозицій прозвучало багато. Нагадаємо, на початку місяця керівником комунального підприємства призначили Дмитра Майбороду, але його не прийняв колектив, тож проблема залишилася невирішеною.

/Олександр Удовіченко, депутат Полтавської обласної ради
Не зовсім професійне рішення щодо призначення Майбороди потрібно відмінити і зосередитися на підготовці положення про конкурс. А до того часу дати можливість підприємству працювати в тих умовах, які є. Там є заступник, керівники підрозділів, вони справляться/

Врешті-решт більшістю голосів депутати прийняли рішення: до проведення конкурсу «Полтавафарм» очолюватиме їхній колега Валерій Прядко, який нині є директором аптечного складу.

/Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради
Я маю дуже великий досвід роботи, я 19 років працюю в фармбізнесі, 16 років керую великим підрозділом/

За словами новопризначеного керівника, потрібно розробити стратегічний план розвитку підприємства і чітко сформувати, чого саме від нього очікуватимуть. Говорили і про земельні відносини. Депутат Валерій Капленко, наприклад, запропонував винести це питання на розгляд наступної сесії.

/Валерій Капленко, депутат Полтавської обласної ради
Присяжнюк, який був міністром СГ, видав указ передати всі землі за межами Держгеокадастру, це незаконне рішення, протиконституційне, і ми його виконуємо!/

Більшість питань, які розглядали на сесії, стосувались погодження видачі дозволів на видобування нафти і газу. Цього разу, як і минулого, депутати прийняли низку рішень щодо відмови Державній службі геології та надр.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Я проти того, щоб ми заблокували роботу з таким потужним комплексом, який має перспективи розвитку в області/

За словами губернатора Валерія Головка, якби Уряд погодився на те, щоб частина плати від діяльності таких підприємств залишалася на Полтавщині, проблема відпала б.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
А в нас позиція ОР – це те, що ми готові йти на контакт, і перший крок – це звернення до служби геології та надр ще в січні щодо ситуації, яка склалася довкола погоджень щодо користування надр/

За свою діяльність, як зазначалося, ці підприємства мають сплачувати Полтавщині кошти. Адже вони користуються нашими дорогами і завдають шкоди екології, а фінансової компенсації за це на місцях не отримують.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію