Обласна рада працює за новим регламентом, не затвердженим на сесії

Полтавська обласна рада залишається чи не єдиною в Україні, де депутати сьомого скликання не затвердили нового регламенту, хоча мали це зробити ще на другій сесії. Про суперечки, які виникли довкола цього питання, – у наступному сюжеті.

В оновленій обласній раді працюють за новим регламентом, говорить голова профільної комісії Інна Авраменко, водночас, до документу ще вносять зміни. Раніше, розповідає, згідно з законом про місцеве самоврядування зняти голову обласної ради можна було двома третинами голосів, нині ж достатньо простої більшості депутатів.

/Інна Авраменко, голова комісії з питань регламенту і депутатської діяльності Полтавської обласної ради
Зняття голови ОР відбувається 2/3 голосів, якщо набирається, ми маємо право відізвати голову, але, згідно із законодавством, це рішення має прийматися простою більшістю. Наша комісія вирішила в такому викладі внести поправку, я вважаю, що в цьому є проблема/

Такої ж думки і депутат обласної ради Руслан Богдан.

/Руслан Богдан, депутат Полтавської обласної ради
Чиниться спроба відтягнути прийняття регламенту і прийняти норму зняття голови 2/3 голосів, це основне питання регламенту, яке турбує голову, тому він чинить перепони/

Полтавська обласна рада, зазначалося, – чи не єдина в країні, де регламент не затверджено на сесії. Говорили на засіданні комісії і про інші питання, зокрема, роздержавлення обласних ЗМІ, в тому числі – реформування видань «Село Полтавське» та «Зоря Полтавщини».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію