Поліція об’єдналася з громадськими організаціями

Поліція об’єдналася з громадськими організаціями. Відтепер вони разом долатимуть наркоманію, торгівлю людьми та проблему насильства. За приклад беруть досвід розвинених країн. Меморандум про співпрацю підписали у присутності преси та представників одного із управління ООН.

Поки що це просто Меморандум про співпрацю – нова поліція та благодійна організація «Світло надії» підписали документ, який засвідчує наміри працювати над спільними проблемами: поширенням ВІЛ-інфекції серед наркозалежних, родинним насиллям та торгівлею людьми. Вони існували давно, проте чомусь на них закривали очі.

/Максим Демченко, виконавчий директор БО «Світло надії»
Ми хочемо побудувати таку модель, щоб поліція інформувала соціальні служби, лікувальні заклади, громадські організації, щоб вони допомогли цій родині, цій людині/

Від перезавантаженої поліції чекають не покарань, а профілактики злочинності.

/Мірзахід Султанов, радник управління ООН по протидії наркозалежності та злочинності в Україні
Відпрацювати моделі взаємодії: як правоохоронні органи можуть впливати і виконувати свою соціальну функцію, не каральну, тобто функцію – затримати, розслідувати, відправляти до тюрми/

Чітко прописаних дій для обох сторін поки немає. За круглим столом в поліцейському управлінні проговорили, хто чим міг би займатися. В Україні Полтава – перша, де такий меморандум підписано. За приклад узято досвід європейських країн, де співпраця поліції та громадських організацій давно налагоджена.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію