Одна з найбільших проблем в Україні – відсутність роботи для молоді

Одна з найбільших проблем в Україні – відсутність роботи для молоді. Компанія «Кернел», яка є лідером з виробництва соняшникової олії та експорту сільськогосподарської продукції на міжнародні ринки, робить конкретні кроки для вирішення цієї проблеми. Потужний агрохолдинг спільно з Благодійним фондом «Відродження добра» започаткували проект, учасники якого отримають можливість не лише безкоштовного навчання, а й працевлаштування на сучасних підприємствах «Кернел». Студія «Місто» є інформаційним партнером проекту, тож подробиці – далі у сюжеті.

Учні Хорольського агропромислового коледжу, який є структурним підрозділом Полтавської державної аграрної академії, вже зробили перший крок у напрямку опанування обраної професії. Свій вибір вважають правильним, адже престижність аграрних професій в Україні зростає.

/Микола Маренич, учень Хорольського агропромислового коледжу ПДАА
Сільське господарство завжди буде на належному рівні, бо людям завжди потрібна буде продукція/

Благодійний фонд «Відродження добра» спільно з ПДАА та компанією «Кернел», яка на 8-му місці у світі за рівнем технологічності, надають молоді унікальний шанс: взяти участь у своєму проекті. Оскільки це потужне агропромислове підприємство розширює свої виробничі потужності, то потребує кваліфікованих спеціалістів, яких готове навчати за власний кошт.

/Оксана Франків, менеджер освітнього проекту компанії «Кернел»
Наші власники зацікавлені саме в залученні молодих спеціалістів, вони бачать у вас величезний потенціал. У нас є дуже багато можливостей для вашого кар'єрного росту в нашій компанії/

Не перший рік компанія співпрацює з провідними ВУЗами країни, які готують аграріїв. Серед міжнародних партнерів – навчальні заклади США, Німеччини та Австрії.

/Оксана Франків, менеджер освітнього проекту компанії «Кернел»
Вони навчаються за 2-ма напрямками: агрономія і механізація СГ. Що стосується інженерного напрямку, ми готуємо за 4-ма спеціальностями: інженер по експлуатації, інженер по ремонту, інженер по GPS новігації та інженери по основам точного землеробства/

Цільова аудиторія, на яку розрахований проект, – учні обласних коледжів, які готують аграріїв, адже ця молодь вже обрала вектор своєї діяльності. «Кернел» пропонує їй безкоштовне навчання у вишах, оплачуване виробниче стажування на своїх підприємствах і гарантоване працевлаштування.

/Наталія Веревська, президент БФ «Відродження добра»
Для вас дуже важливо не тільки мати гарну професію, але й ту професію, яка буде вас забезпечувати в житті матеріально/

Юнаки і дівчата, які захочуть пов'язати життя з компанією, мають пройти 2 етапи тестування.

/Оксана Жалинська, представник телеканалу «Місто»
Хто набере найбільшу кількість балів, буде переможцем. За 1-ше, 2-ге та 3-тє місце ви отримаєте стипендії/

Учні Хорольського агропромислового комплексу Полтавської державної аграрної академії вже скористалися наданою їм можливістю і склали тести, за результатами яких визначать до 5 фіналістів від цього навчального закладу. Попереду на них чекатиме другий етап, що передбачає як письмові, так і усні завдання.

/Юрій Бабич, учень Хорольського агропромислового коледжу ПДАА
Їхні програми – це добре, бо це перспектива для студентів, це можливість співпраці із закордонними фірмами/

Учасниками проекту можуть стати і випускники інших аграрних навчальних закладів області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію