У Полтаві зустрічали птахів

У Полтаві зустрічали птахів. На честь пернатих у нашому місті щороку проводять свято – із конкурсами, дитячими виступами та подарунками для самих винуватців. Серед годівниць та шпаківень, яких наробили цього року, чимало із дизайнерською витівкою.

Миколу Слюсаря називають головним орнітологом на цьому святі, він найкраще знає, які годівниці та гніздівлі птахам полюбляться. Якщо із їдальнею не складно – головне, щоби вітром не видувало корм, то до апартаментів шпаків та синичок вимоги серйозні.

/Микола Слюсар, доцент кафедри біології людини ПНПУ ім.В.Короленка
Щоб це була деревина, а не штучний матеріал, як зараз ДВП, дивіться, фанери багато, ламінат почали використовувать.../

Екологи кажуть: теплий лютий спровокував ранній приліт птиці. Уже перебралися із теплих країв шпаки, трясогузки, журавлі та гуси. Найостанніші, хто прилітає, – це ластівки.
До головного пташиного свято, яке щорічно влаштовує природничий факультет педуніверситету та обласний екоцентр, готувалися рік. Набайдужі до екологічної тематики «підтягували» рівень знань, готували номери та малювали малюнки.

/Ріма Фараджин, бере участь у конкурсі
Журавель-красавка, він дуже гарний, живе у болотах різних/

/Віталій Бедніна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді
Протягом року діти школярі і міста Полтави, і області брали участь у Всеукраїнських акціях. Це акція «Підгодуй птаха взимку», «Годівниця», «Великий зимовий облік птахів», «Птах року». Також протягом року діти удосокналювали свої знання із біології птахів, свою майстерність у виготовленні годівниць/

«У світі птахів» – така назва цього свята. Команда Ленінського району міста Полтави виграла у конкурсі найкмітливіших, найправильнішу гніздівлю виготовили учні 22 школи, кращу годівницю – третьої. А з малюнків журі найбільше сподобалася робота учнів першого ліцею.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію