У салоні «Художник» відкрилася виставка робіт Олени Волкової

У салоні «Художник» відкрилася виставка робіт Олени Волкової. Майстриня пензля розповідає, що прививав їй любов до мистецтва її вчитель, але вона досі не визначилася, у якому напрямку їй працювати. Однак, зараз вона і сама з радістю намагається розкрити у юних даруваннях талант. Що ж любить зображати сама – дізнавалися наші кореспонденти.

Відома у Полтаві художниця Олена Волкова вчергове представила свої роботи широкому загалу. Говорить, що як всі діти малювала з дитинства. Та стати тим, ким вона є зараз, допоміг її вчитель.

/Олена Волкова, художниця
Коли я уже почала викладати, він мені сказав настанову. Він мені сказав: ніколи не принижуй і ображай учня. І він сам, викладаючи, дотримувався цього принципу, і в нього у класі було дуже комфортно. І окрім того, що він хороший спеціаліст, він ще й хороша людина. Саме тому, що я потрапила у його клас, я і захотіла стати викладачем/

Понад 30 років Олена вчить тримати пензля у Малій академії мистецтв. А сама – досі не визначилася з жанром, в якому планує працювати. Не хоче підкорювати вершини, а хоче просто отримувати задоволення від процесу. Часто зображає котів.

/Олена Волкова, художниця
Вони симпатичні своєю загадковістю. Вони смішні. Вони тепленькі і приємні. Подобаються коти. І подобаються різні: дворові і шикарні. Потішні тварини. Просто подобаються/

Ця ж виставка, говорить художниця, як і її роботи, нічому не присвячена. Облаштувала куточок у «Художнику», бо набридло перекладати картини на балконі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію