Унікальні об'єкти відпочинку у Решетилівському районі потребують відновлення

У Решетилівському районі є унікальні об'єкти відпочинку на лоні природи, які потребують відновлення. Для цього потрібні чималі кошти. Лише на реконструкцію бази у Сухорабівці знадобиться щонайменше 25 мільйонів гривень. На колишніх оздоровницях району побував голова обласної ради Олександр Біленький, крім цього, чиновник відвідав деякі навчальні заклади Решетилівки, де теж є проблеми.

Ще 10 років тому у селі Сухорабівці Решетилівського району був санаторій. Нині уся його інфраструктура потребує капітального ремонту, після повної реконструкції, яку планують провести вже в найближчому майбутньому, сюди зможуть приїздити діти з усієї України. За попередніми підрахунками, ціна питання – 25 мільйонів грн.

/Іван Писаренко, голова Решетилівської районної ради
Його потрібно робити один раз, американці говорять: «Ми не настільки багаті люди, щоб купувати дешеві речі»/

В першу чергу, говорять інвестори, тут зможуть оздоровитися діти, які постраждали внаслідок неоголошеної війни на Сході України.

/Маргарита Токар, засновник БФ «Любов до дітей»
Завдання – зібрати дітей з усієї України, захистити найбільш незахищене населення, відновити їх фізичне і психічне здоров'я, повернути дітей до повноцінного життя/

Два роки тому у Сухорабівці Решетилівського району створили центр культури і дозвілля, де можно безкоштовно позайматися на тренажерах, пограти в більярд та теніс, скористатися Wi-Fi. А от у селі Каленики ще потрібно вкласти кошти в розвиток бази відпочинку, в самій Решетилівці – створити мережу готелів, де б могли зупинитися подорожуючі. Про свої досягнення і проблеми місцеві керівники розповіли голові обласної ради Олександру Біленькому. Дізнавшись про його приїзд, директор Решетилівського аграрного ліцею Ніла Спільна влаштувала чиновнику екскурсію чи не найбільшим в області спортзалом, який недобудували ще у 1991-му. Нині ж планують виправити ситуацію, з обласного бюджету на це передбачили 7 млн.грн.

/Ніла Спільна, директор Решетилівського професійного аграрного ліцею
Потужність навчального закладу – 540 учнів, зараз їх 320 – це 60%, хоча в області показник наповнюваності закладів – десь 45%/

Побував голова обласної ради і в Решетилівському художньому професійному ліцеї та на місцевій державній сортодослідній станції, які теж потребують фінансової підтримки. Біленький пообіцяв не залишати без уваги район, де народився, і за можливості – лобіювати інтереси земляків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію