В одній із полтавських аптек продавали заборонені речовини

В одній із полтавських аптек продавали заборонені речовини. У ході санкціонованого обшуку правоохоронці виявили нарковмісні ліки, на реалізацію та зберігання яких були відсутні відповідні дозвільні документи. Яке покарання можуть понести винні у цьому – знає Крістіна Брігіда.

Інформацію про те, що в одній із аптек міста без рецептів відпускаються нарковмісні лікарські засоби, поліцейські отримали від представників громадськості. При виїзді на місце події їхні свідчення підтвердилися.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
У ході санкціонованого обшуку у цій аптеці правоохоронцями було вилучено 5 тисяч ампул демидролу, більше 200 кадеміновмісних пігулок, які зберігалися у цій аптеці без відповідних дозволів, та відпускалися громадянам також без відповідних на це дозволів та рецептів/

Вилучені засоби направили на експертизу. Слідчі встановлюють усі обставини протиправної діяльності закладу та роль кожного з працівників аптеки у цьому процесі. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 320 Кримінального кодексу України (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію