Ювілейна виставка – у Краєзнавчому музеї

Ювілейна виставка – у Краєзнавчому музеї. До 75 Дня народження свої роботи представляє Павло Волик – педагог та художник, який малює красу землі. Відкриття виставки вийшло велелюдним та дуже урочистим. 

Залу у Краєзнавчому музеї, де представили роботи Павла Волика, називають однією із найкращих виставкових. Із ювілеєм – 75-річчям – та черговою експозицією привітати майстра зійшлися чиновники, колеги, шанувальники та учні. Павло Іванович – доцент кафедри «Образотворче мистецтво» Полтавського техуніверситету.

/Тетяна Зіненко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва ПНТУ
Що б він не створював, оця така надзвичайна любов, і сама виставка називається «Україно, любов моя», вона демонструє цю глибоку і справжню національну ідентичність/

На експозиції є портрети, натюрморти, а більшість – пейзажів, що змальовують красу землі.

/Павло Волик, автор виставки
Тут і мала Батьківщина – Котелевщина, де я народився, тут і Полтавщина наша, і, звичайно, вся Україна представлена/

Тут є південь із Хортицею та українським Кримом, північ – Чернігівщина, Батурин, а ще – Карпати, Харківщина. Дещо писане з натури, щось – фантазійне. Він працює у жанрі пейзажу та декоративного мистецтва. Павло Волик у Полтаві єдиний здійснив серію персональних виставок містами України. Його картини прикрашають музеї Мюнхена та є у приватних колекціях по всьому світу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію