В Україні розпочався Тиждень дитячого читання

В Україні розпочався Тиждень дитячого читання. Тиждень – умовна назва, адже триватиме він до 31 березня. Упродовж цих днів зазвичай бібліотеки країни влаштовують для малечі різноманітні пізнавально-розважальні заходи. І все це – з однією метою – популяризація книги. В обласній бібліотеці імені Панаса Мирного на Тиждень читання запланували презентації нових видань та зустрічі з дитячими письменниками.

В обласній бібліотеці для дітей – повна зала гостей. І не дивно, адже в Україні розпочався Тиждень дитячого читання. У цих хлопчиків та дівчаток є свої улюблені автори. Про них говорять хором.

/Бліци
Тарас Григорович Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Олександр Пушкін, Григорій Сковорода/

Наступні 10 днів – а саме стільки триватиме Тиждень читання цього року – в обласній дитячій бібліотеці збираються проводити з користю.

/Лариса Митрофанова, директор Полтавської обласної дитячої бібліотеки ім. Панаса Мирного
Ми робимо акцент на наших місцевих авторах. Це Тетяна Луньова і Віктор Сердюк – дитячі письменники, які користуються сьогодні великим попитом. В них чудові твори, і відбудеться дуже багато зустрічей з ними. Також ми не можемо не привернути увагу до таких імен, як Леся Українка, Тарас Шевченко – це вічні теми/

Відкриває низку заходів зустріч із полтавською письменницею Тетяною Луньовою.

/Тетяна Луньова, дитяча письменниця
Писати для дітей треба абсолютно щиро, і писати для дітей треба майстерно. Мова має бути дійсно дуже вивіреною, вона має бути простою, доступною, але жодною мірою не спрощеною. Тому, власне, над текстом доводиться дуже і дуже працювати/

Утім, цього дня діти познайомилися не лише з авторкою, а й з героями її книги «Усі ми будемо королевами». Подібна театралізація, кажуть у бібліотеці, – це одна із форм роботи з дітьми, привернення їхньої уваги до читання.

/Лариса Митрофанова, директор Полтавської обласної дитячої бібліотеки ім. Панаса Мирного
Діти не повинні ставати пасивними слухачами. Вои повинні включатися в захід, висловлювати свої думки, і тому такі зустрічі-презентації, зустрічі-роздуми і виставки в нас: або виставка-інсталяція, виставка-знайомство, тобто, дитина повинна включатися в цей процес/

Відтак протягом Тижня дитячого читання у бібліотеці відбуватимуться театралізовані мандрівки, літературні вітальні, тренінгові заняття з казкотерапії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію