Вартість путівок до дитячих таборів оздоровлення частково оплачуватимуть із обласного бюджету

Вартість путівок до дитячих таборів оздоровлення частково оплачуватимуть із обласного бюджету. Такі зміни до відповідної програми обговорювали депутати-обласники на комісії з питань молоді, спорту та туризму. Торкнулися на засіданні також фінансування будівництва в різних районах Полтавщини спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Цього року діти Полтавської області зможуть відвідати табори оздоровлення та відпочинку частково за рахунок коштів обласного бюджету. Відповідні зміни пропонують закласти у програму. Передбачається оплата у розмірі прожиткового мінімуму для дитини віком від 6 до 18 років.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА
Будь-який батько або мати-заявники можуть, виписавши, обравши дитячий заклад оздоровлення та відпочинку для своєї дитини в Полтавській області, виписавши рахунок, звернутися в районні державні адміністрації, і цей рахунок буде в частині бюджетного фінансування 1 тисяча 531 оплачений до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку безпосередньо/

Потому перейшли до обговорення облаштування штучних майданчиків в області. На сьогоднішній день таких на Полтавщині 60, 34 з них будувалися з початку дії програми за рахунок обласного бюджету.

/Іван Близнюк, заступник голови комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму
Прикро, що в минулому році не було введено жодного майданчика зі штучним покриттям за рахунок обласного бюджету. Це, мабуть, був перехідний період, тому депутатський корпус і постійна комісія молоді та спорту зініціювала про те, щоб у цьому (році) внести зміни в програму і внести будівництво 8 майданчиків/

Необхідність створення подібних місць для занять спортом у районах ні в кого не викликало сумнівів. Утім у Департамента фінансів з'явилися питання щодо закладів, які мають отримати їх.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
Програма обласна, і повинні в цій програмі брати участь обласні комунальні заклади, а по великому рахунку – тільки вони. Але в цій програмі немає жодного комунального закладу. Пріоритети?/

Депутати взяли до відома інформацію та ухвалили рішення про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, а саме – передбачити будівництво 8 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у поточному році.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію