Міжнародний фонд «Відродження» став ближчим до неурядових організацій Полтавщини

Міжнародний фонд «Відродження» став ближчим до неурядових організацій Полтавщини, перед якими відкриваються нові можливості. Відтепер діяльність Харківського представництва фонду поширюється і на Полтавську область. Фонд є одним із найстаріших в Україні і входить до створеної Джорджем Соросом мережі Фундацій Відкритого Суспільства. Подробиці – у сюжеті.

«Презентація Східноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження» – тема зустрічі, учасниками якої стали неурядові організації Полтавщини. 2014-го у Львові, Одесі та Харкові відкрили регіональні центри цієї благодійної організації. Їх завдання – допомагати молодим неурядовим структурам, які сприяють становленню демократичного суспільства. Це підтримка з реєстрацією, проведення консультацій та тренінгів для активістів, навчання з програмного менеджменту.

/Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського регіонального представництва МФ «Відродження»
Зараз нове представництво відкривається у Дніпропетровську, і ми вирішили Харківським представництвом охопити Полтавську і Сумську області/

Серед ініціатив фонду – громадянське здоров'я, тобто підтримка реформ у цій сфері; а також права людини та демократична практика. Остання, зокрема, передбачає боротьбу з корупцією.

/Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського регіонального представництва МФ «Відродження»
Зараз у нас два пріоритети: налагодження взаємодії між ГО і органами державної влади у сфері підтримки реформ на місцевому рівні і антикорупційної діяльності. Другий пріоритет – налагодження взаємодії у громаді, це культурні акції, проведення фестивалів, діалогів/

Міжнародний фонд «Відродження», який не залежить від держави та політичних партій, розподіляє гранти між неурядовими організаціями, що працюють на розвиток суспільства. Починаючи з 1990-го року, фонд спрямував на реалізацію своїх проектів більше 180-ти мільйонів доларів. Нині серед його завдань – фінансово підтримати молоді організації, які ще не отримували такої допомоги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію