У суботу в Полтаві продавали пряники та сувеніри ручної роботи заради порятунку тварин

У суботу в Полтаві продавали пряники та сувеніри ручної роботи заради порятунку тварин. Зоозахисна організація «Право на життя» у центрі міста влаштувала традиційний «Ярмарок добра». Скільки коштів вдалося зібрати на ньому – дивіться у наступному сюжеті.

Субота, центр Полтави. Прохолодна погода не лякає заповзятих борців за права тварин. На їхніх столах – прикраси, іграшки та солодощі. Не один полтавський майстер доклав свою руку до всіх цих товарів. Останні, на думку організаторів акції, мають допомогти безпритульним тваринам. Однією з перших серед цього асортименту ящірку із бісеру вподобала собі Катя.

/Катя, придбала сувенір
- Я люблю ящірок. Вони в нас на дачі кожен день бігають.
- Що ти ще про них знаєш?
- Вони такі малюсінькі/

У прохолодну пору року цих волонтерів можна часто побачити в центрі міста. Свої ярмарки добра вони влаштовують раз на два тижні. Кожна нова акція привертає увагу більшої кількості майстрів. Цього разу поряд із зоозахисниками Тетяна. Вона власноруч створює прянички.

/Тетяна Гаркавенко, майстер з виготовлення пряників
Ми пропонуємо полтавцям пряники імбирно-медові ручної роботи з додаванням спецій, за певним рецептом старовинним. За рахунок того, що тут багато меду, вони дуже довго зберігаються. Термін придатності може бути до півроку/

Пройти повз стіл з пряниками не змогла Тетяна. Купує одразу кілька видів цих солодощів.

/Тетяна Бондаренко, придбала пряники
Хотілося б допомогти, якийсь внесок зробити для тварин безпритульних/

За одну таку акцію волонтерам вдається зібрати близько півтисячі гривень. Бувало, кажуть, й що до їхніх боксів за один день потрапляла тисяча і більше.

/Інна Чазова, волонтер зоозахисної організації «Право на життя»
Люди розраховуються, кладуть гроші в бокс. Потім бокс наприкінці заходу інкасується. Гроші переводяться на наш розрахунковий рахунок, з якого ми оплачуємо послуги ветклініки, з якої ми ведемо закупки ветпрепаратів, оплачуємо сухі корма, тобто, це все за договором, готівка нікуди на знімається/

Під час цього ярмарку добра полтавські волонтери зібрали близько 600 гривень. Ці кошти, кажуть, перекажуть на допомогу тваринам у перетримнику в Мачухах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію