Велосипедисти у костюмах тварин закликали подумати про проблеми планети

«Їхали ведмеді...» – велосипедисти у костюмах тварин закликали подумати про проблеми планети. На вихідних полтавці підтримали міжнародний флеш-моб «Година Землі», в рамках якого треба було вимкнути на 1 годину світло, і додали до нього свою родзинку.

Надворі холодно і пролітає сніг, та вболівальників за екологію це не лякає. Навпаки, додає ентузіазму. На Каштановій алеї, що на Зигіна, гуртуються велосипедисти. Організація «Еко-Лтава» позиціонує себе як така, що переймається здоровим способом життя та чистотою довкілля.

/Марина Цигрик, член ГО «Еко-Лтава»
Дуже сивмолічно, що сьогодні випав сніг, це не зовсім нормальне явище. Щоб люди зрозуміли, що винні в цьому всьому ми. Зміни клімату і так далі/

/Максим Макуха, член ГО «Еко-Лтава»
Хочемо через яскраві якісь акції доступно пояснити людям, чому варто піклуватися про свою землю, і в принципі, щоб люди цікаво і корисно проводили час/

Акцію «Ведмеді на велосипеді» придумали у відповідь на Всесвітній флеш-моб «Година Землі». Суботнім вечором на одну годину усі небайдужі вимикали світло, щоб привернути увагу інших до проблем довкілля. Вчені кажуть: якщо сучасні тенденції збережуться, то вже через 35 років нам потрібна буде ще одна планета Земля для задоволення потреб в їжі, воді та складуванні відходів. Нова поліція Полтави підтримала велосипедистів та природоохоронну акцію – після коротких перемовин молодь прямує своїм маршрутом під надійним супроводом двох машин із маячками.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію