В Галереї мистецтв відкрилася виставка гончарних робіт

У Галереї мистецтв відкрилася виставка гончарних робіт. Свої вироби презентують широкому загалу вихованці Опішнянського колегіуму мистецтв імені Василя Кричевського. Дитячі доробки з глини вже бачили наші кореспонденти.

Мандрівку у минуле і сьогодення на прикладі 130 гончарних робіт продемонстрували у Галереї мистецтв. Початок експозиції – історія стародавнього ремесла.

/Людмила Овчаренко, директор Опішнянського колегіуму мистецтв
Там виставлена стара кераміка. Це те, з чого виростає українське гончарство сьогодення. Я думаю, що воно буде виростати далі, у майбуття. І роботи, які представлені на цій виставці, – це роботи наших юних гончариків – учнів художньої школи «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського/

Кожна робота, говорять, по-справжньому дитяча, тепла та щира. І взагалі, в українське гончарство не можливо не закохатися. Це саме те мистецтво, яке акумулювало у собі витоки усього народного, що нас підживлює та дає енергію до життя.

/Людмила Овчаренко, директор Опішнянського колегіуму мистецтв
Глина додає довголіття, здоров'я. Якщо користуватися глиняними виробами в побуті – це теж велика користь для здоров'я, тому що глину навіть п'ють у лікувальних цілях, а якщо харчуватися з глиняної миски, то елементи глини все-одно потраплятимуть в їжу, і теж ці мінерали корисні/

Окрім цього, заняття гончарством, запевняють, виховує у дітях естетичний смак та змушує по-іншому дивитися на навколишній світ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію