У третю неділю березня комунальники відзначають своє професійне свято

Троє працівників галузі житлово-комунального господарства Полтави отримали квартири до свого професійного свята. Сертифікати на них на сцені палацу дозвілля «Листопад» їм вручив міський голова Олександр Мамай.

Щороку у третю неділю березня в Україні чествують комунальників. З самого ранку і до пізнього вечора вони працюють, аби в оселях було тепло, гаряча та холодна вода, на вулиці виблискувало чистотою, а в місті було приємно та затишно жити.

/Петро Бедах, начальник відділу експлуатації КАТП-1628
Комунальна галузь дуже складна, не дуже вдячна робота. Але ми, люди, повинні працювати на благо, тому що з цього складається наш добробут, наше здоров'я, наше майбутнє/

Комунальників з різних служб та установ Полтави цього дня зібрали у палаці дозвілля «Листопад». На урочистостях тут – і Станіслав Куценко. Чоловік 11-ий рік працює в організації «Ремліфт» механіком з обслуговування ліфтів.

/Станіслав Куценко, механік з обслуговування ліфтів КП «Ремліфт»
Повсякденні будні складаються в основному з обслуговування ліфтів. У нас є спеціальні графіки на кожний ліфт, згідно з яким ми повинні оглядати і зробити ліфт, щоб він працював нормально/

Станіслав Якович – серед тих, кому за сумлінну працю сьогодні вручає почесні грамоти та відзнаки міський голова Олександр Мамай. Як окремий подарунок для всіх комунальників – матеріальна винагорода.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Всі без винятку комунальні працівники міського і обласного підпорядкування отримають фінансову допомогу по 600 гривень. У нас їх близько 10 тисяч, тому на це ми спрямували кошти – приблизно 6 млн гривень, і сьогодні будуть нагороди, привітання, грамоти/

А троє працівників галузі отримали сертифікати на квартири у Полтаві. Додатковий сюрприз для присутніх у залі – концерт за участю Заслуженої артистки України Олени Білокінь, переможиці талант-шоу «Україна має талант» Олени Ковтун та фіналіста талант-шоу «Україна має талант» Олександра Кварти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію