Професійне свято в неділю – і для працівників підприємства «Полтаватеплоенерго»

Професійне свято в неділю – і для працівників підприємства «Полтаватеплоенерго». Вони щодня дбають про те, аби полтавці відчували затишок та комфорт у своїй оселі. З нагоди свята тут влаштували урочисті збори.

У колективі полтавських теплоенергетиків – майже 1000 працівників. Різні служби і структурні підрозділи, різні обов'язки, утім об'єднує їх одне – вони працюють для того, аби тепло вчасно надходило до кожної домівки полтавців. У переддень свого професійного свята – більшість із них на робочих місцях. Утім, на розширені збори трудового колективу, що відбулися в актовій залі виробничої бази підприємства, вдалося завітати представниками всіх структурних підрозділів. На урочистостях підбивають і перші підсумки нинішнього опалювального періоду.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Ми змогли протягом всього опалювального періоду відпрацювати без серйозних аварій, змогли надати нашим споживачам якісні послуги централізованого теплопостачання і продовжуємо це робити зараз/

Головне, кажуть на підприємстві, які б важкі часи не наставали для нашої країни, його колектив впевнено дивиться у майбутнє. Адже ряди досвідчених професіоналів постійно поповнюють молоді кадри: амбітні та перспективні.

/Наталія Гуденко, інженер виробничої служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Я вже на підприємстві працюю 5 років. Мені тут дуже подобається, тому що тут такий колектив гарний. Всі дуже доброзичливі, дуже високі професіонали, і одразу, як я прийшла, всі дуже такі відкриті, всі допомагали скоріше увійти в курс справ/

Головні сходи адміністративної будівлі з нагоди свята прикрасила оновлена виставка фотографій з життя підприємства. На цих світлинах – миттєвості зі щоденної праці комунальників. Свою виробничу діяльність вони не забувають поєднувати із різноманітними соціальними заходами.

/Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
На нашому підприємстві проводиться велика робота по соціальній політиці. Ми проводимо заходи разом з працівниками підприємства. Шефство взяли над будинком-інтернатом, подарували їм у цьому році телевізор, взуття та іграшки відвезли/

Кращі з кращих працівників отримали почесні відзнаки та грамоти. Ці нагороди, кажуть, – не привід зупинятися на досягнутому. Попереду у них – ще багато роботи, яка так необхідна полтавцям.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію