«КЕРНЕЛ» започаткував унікальний проект з підтримки обдарованої молоді

Провідний агрохолдинг України, компанія «КЕРНЕЛ», яка прагне стати №1 на світовому агроринку, потребує кваліфікованих спеціалістів, і не лише аграріїв, а й інженерів, технологів, фінансистів, менеджерів, економістів та фахівців з ІТ-технологій. Для цього спільно з благодійним фондом «Відродження добра» «КЕРНЕЛ» започаткував унікальний проект з підтримки обдарованої молоді, яка хоче працювати у сфері сільського господарства. У перспективі – безкоштовне навчання з подальшим працевлаштуванням та гарантованим кар’єрним зростом.

Компанія «КЕРНЕЛ» піднімає престижність аграрних професій, і не лише за рахунок створення робочих місць на своїх надсучасних підприємствах. Спільно з благодійним фондом «Відродження добра» компанія започаткувала проект для підтримки талановитої молоді, яка хоче працювати саме в Україні, і досягати високих професійних успіхів на рідній землі. Проект доводить: усі можливості та перспективи для цього у нас є.

/Наталія Авєріна, менеджер з навчання та розвитку персоналу компанії «КЕРНЕЛ»
Нам потрібні не лише аграрії, інженери, технологи, нам потрібні фінансисти, економісти, менеджери по персоналу, юристи/

Щоб підготувати фахівців нового покоління для себе, а за рівнем технологічності «КЕРНЕЛ» входить до ТОП-10 агрохолдингів у світі, компанія розпочала співпрацю з молоддю. Цього разу зустріч відбулася в аграрному коледжі Полтави. Учням запропонували взяти участь у проекті, який відкриває перспективи безкоштовного навчання та оплачуваного стажування з подальшим працевлаштуванням. Не перший рік «КЕРНЕЛ» співпрацює з профільними вишами не лише України, а й закордону. Серед міжнародних партнерів – навчальні заклади Америки, Німеччини та Австрії. Щоб скористатися цими можливостями, для початку юнаки і дівчата мають виконати тестові завдання.

/Оксана Жалинська, представник телеканалу «Місто»
За результатами тестових завдань ми визначимо фіналістів від коледжу, це буде до 5 осіб, все залежить від результату. Переможці першого туру візьмуть участь у 2-му етапі тестування/

Другий етап, окрім тестових завдань, передбачає усні відповіді. Переможуть ті, хто набере найбільшу кількість балів, за призові місця молодь отримуватиме стипендію. Компанія, яка є лідером з виробництва соняшникової олії та експорту сільськогосподарської продукції на міжнародні ринки, готова спрямовувати на це кошти.

/Наталія Веревська, президент БФ «Відродження добра»
Якщо ви пов'яжете з «КЕРНЕЛ» своє майбутнє, то я вам гарантую, ви станете класними спеціалістами, і ніколи не пошкодуєте про це/

Для учнів аграрного коледжу така пропозиція відкриває нові можливості, а головне – дарує впевненість у завтрашньому дні.

/Наталія Посна, учениця Полтавського аграрного коледжу
На прикладі компанії «КЕРНЕЛ» можна побачити, що агробізнес розвивається. Є перспектива в нашій країні і взагалі на світовому ринку/

Запропонували стати частинкою «КЕРНЕЛ» і учням школи-інтернату для обдарованих дітей імені Макаренка. Нині перед ними стоїть нелегке завдання – визначитися з майбутньою професією. Почувши про компанію і те, що вона пропонує, одинадцятикласники теж захотіли взяти участь у тестуванні.

/Дмитро Квітчатий, учень школи-інтернату для обдарованих дітей ім.Макаренка
Така рука допомоги, яку я з вдячністю приймаю, вважаю, що скористатися цією можливістю треба. Як не як, треба себе проявити/

/Дарина Процко, учениця школи-інтернату для обдарованих дітей ім.Макаренка
Тести були такі, над чим можна було подумати. Були завдання з попередніх ЗНО, було цікаво розв'язувати/

Долучитися до проекту зможуть і учні профільних навчальних закладів області. Інформаційний партнер Студія «Місто» сповіщатиме про хід тестування і його результати у своїх сюжетах. Отримати додаткову інформацію можна і у соцмережах, одна з груп так і називається – «Престижна кар'єра з «КЕРНЕЛ».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію