У Полтаві з'явилася можливість для молоді започаткувати власну справу

У Полтаві з'явилася можливість для молоді започаткувати власну справу. Принаймні, допомогти у цьому можуть в обласному молодіжному центрі. Останні 7 рік тут організовують школу з основ підприємницької діяльності. Як відбувалося її відкриття та чим дивуватимуть цьогоріч – знає Юлія Козіна.

У нашому місті стартувала школа з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізес». За 2 місяці близько 60 учасників проекту навчаться 4 основним елементам ведення власної справи.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
Як потрібно писати бізнес-плани, як створювати бізнес-проекти. Як їх імплементувати потім. Це питання створення команди, персоналу. Як потрібно делегувати повноваження. Третє – це питання маркетингові: як ваш продукт, вашу послугу вивести на ринок. Четверте, звичайно, – фінансування/

В останньому блоці майбутні бізнесмени і дізнаються, де взяти кошти, аби втілити мрію у життя. У цьому їм зможуть допомогти полтавські підприємці. Один з них – Андрій Соколов. Пам'ятає, як на початку 90-х з жінкою брали кредит під 670% річних на першу власну справу. Тепер – вже досвідчений і дає поради.

/Андрій Соколов, підприємець
Беріть на себе відповідальність, ставайте підприємцями. Навіть якщо вам здається, що ви в душі – не підприємець, але підприємництво - це командна робота, і в команді потрібні всі. Найзначиміші проекти, які будуть сьогодні створені і за які проголосує більшість, – ми будемо підтримувати коштами/

Серед тренерів школи – не просто теоретики, а практики: ті, хто самостійно досягав успіху, і тепер мають, чим поділитися.

/Катерина Шашова, теренер проекту «Молодь обирає бізнес», підприємець
Специфіка жіночого ведення бізнесу – набагато цікавіша, ніж чоловіча. Тому що вмієш розкривати все по-іншому, дивишся на все з різних сторін, про що і хочеться розповісти дівчатам. І найголовніше – не перетворюватися в чоловіка/

Родзинкою цього року стане об'єднання учасників проекту у команди. Це і дасть змогу у найближчому майбутньому стартувати зі своєю ідеєю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію