До Полтави приїхав лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко

Сьогодні у Полтаві лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко зустрівся з партійним активом одразу трьох областей: Полтавської, Харківської та Сумської. Говорили, перш за все, про відставку Уряду, підвищення довіри до всіх державних владних інституцій, реалізацію антикорупційного законодавства, а також про переорієнтацію силових структур, які мають захищати Україну від ворога, а не владу від народу, та інші питання, які наболіли пересічним українцям.

Під час зустрічі з однопартійцями лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко закликав до прозорої роботи з виборцями.

/Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція»
Перша вимога до наших депутатів – щоб номер мобільного телефону кожного знали усі виборці округу, і щоб він не змінювався за весь період роботи. Кожного тижня очі в очі – прийом громадян, і третя вимога – кожні пів року звіт: що зробив чи зробила?/

Більшість питань, про які йшла мова, стосувалася відставки Уряду Яценюка. Більше того, за словами Гриценка, Арсенія Петровича потрібно притягнути до відповідальності. Якщо потрібно буде, говорить, особисто надасть покази.

/Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція»
Яценюк отримав двійку від Парламенту і одиницю – від людей, більше 70% вимагають відставки. Що ще? Досить! Затягування з вирішенням цього питання підриває довіру до всіх державних інстанцій/

Те, що народні депутати не відправили у відставку Уряд, Гриценко називає змовою олігархів, для яких правляча верхівка відкриває багато можливостей. За словами лідера «Громадянської позиції», вартість гектару землі на Полтавщині – 20 тисяч євро, але її планують скупити за безцінь, щоб потім вигідно перепродати. Корупцію, певен Гриценко, вдасться подолати тоді, коли платити податки в Україні буде вигідніше, ніж давати хабарі, не обійтися і без прийняття антикорупційного законопроекту, такий вже існує під номером 4601.

/Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція»
Він передбачає жорстку кримінальну відповідальність за хабарництво для трьох категорій: слідчих, прокурорів та суддів/

Політик наголосив: «Потрібні реальні кроки з розбудови держави, яку люди захочуть захищати». Силові структури, говорить, потрібно переорієнтувати на захист від ворога, досі ж вони слугували владі. Щодо роботи поліції, яка нині обмежується патрулюванням вулиць, Гриценко зауважив: реформування має відбутися за всіма напрямками.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію