Цінні подарунки – за розвиток села

Цінні подарунки – за розвиток села. Студентів аграрної академії нагородили міжнародні організації. Молодь брала участь у проектах з розвитку сільської громади, працювала над енергозбереженням, створенням ОСББ та кооперативів. 

У пакунках із бантами – надсучасний ноутбук та багатофункціональний пристрій. А ще – зібрані у книгу студентські наукові роботи із розвитку сільської громади. Подарунки для студентів аграрної академії приготували від спільного проекту Євросоюзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громади». Уже 5 років заклад співпрацює із проектом. Відтоді студенти та викладачі опрацьовують тематику розвитку села. У квітні минулого року спеціально для цього тут з’явився центр комунікацій. На першому у другому семестрі засіданні вирішують – чим займатимуться найближчим часом.

/Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА з молодіжних питань
Будуть дебати для студентів, вони вже стали традиційними. Уже оголошений конкурс наукових робіт, будуть проводитися соціологічні дослідження, конкурс наукових розробок. За все, що студенти роблять, отримують якусь користь – чи то матеріальні якісь заохочення/

/Наталія Дем'яненко, кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування та права ПДАА
Минулого літа кілька студентів, яких визнали кращими на всеукраїнському рівні, мали можливість відвідати в Одесі село Затока, де безкоштовно вони відпочивали, харчувались і слухали лекції зі сталого розвитку сільських територій/

У рамках проекту пишуться роботи по ОСББ у малих містах, створенню кооперативів на селі та ресурсозбереженню – студенти співпрацюють із сільськими громадами. А ще проводяться конкурси фотографій та карт місцевості.
Концепція проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громади» передбачає навчити людей гуртуватися навколого власних проблем. На підтримку інфраструктури села в рамках проекту виділяють частину грошей.

/Галина Бут, координатор спільного проекту ЄС та Програми організацій ООН у Полтавській області
Ми даєм половину в перерахунку, громада від загальної вартості своєї проблеми дає 5 відсотків, інші 45 громада шукає партнерів/

Координатор проекту у Полтавській області запевняє: аграрна академія – єдиний вуз, хто відгукнувся на пропозицію про співпрацю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію