Анатолій Ткаченко в мистецтві фотографії - 20 років

Завдяки сучасним технологіям, власноруч створеним пристроям та експериментуючи зі світлом, створює необмежену кількість комбінацій полтавських пам'яток. В обласній бібліотеці імені Котляревського цими вихідними він презентував виставку своїх нових фотографій «У кожної миті колір свій».

На закиди про те, що у Полтаві фотографувати більше нічого, художник Анатолій Ткаченко має свою точку зору: у звичному він вбачає велику цілину для творчості. Фотографує апаратом недостатньо високого рівня, але любить експериментувати зі світлом, використовує спеціальні відбиваючі пристрої власного виробництва. Довершує роботу у програмі фотошоп.

Його роботи - це і відгуки на творчість Ельгреко та Далі. Нині більше працює над пейзажами та архітектурою. Частково стилізує під техніку акварелі. Коли до Полтави приїздять знаменитості - створює їх портрети. Головним гаслом своєї творчості називає постійне бажання не відставати від сучасності.

У найближчих планах митця - підготувати виставку "Полтавський ноктюрн" з фотографіями нічного міста. Цікавлять художника і полтавські пагорби, їх зображення увійдуть до окремого циклу робіт.

Стрічка новин