3 млн євро витратили на створення колл-центру 102

3 мільйона євро витратили на створення колл-центру 102. Щотижня тут приймають по декілька тисяч дзвінків. І кількість звернень тільки зростає. Центр оснащений телекомунікаційними системами, які забезпечують прийом та обробку дзвінків, візуальне управління і супровід нарядів патрульної поліції, відеоспостереження за роботою операторів та диспетчерів.

Центр «102» – система, яка охоплює всю територію області. Створивши її, розповідає головний поліцейський Полтавщини Олег Бех, правоохоронці отримали ряд переваг. Раніше було 33 чергових частини. Сьогодні ж всі дзвінки від громадян надходять сюди. Ось в цьому залі працюють оператори. Дівчата приймають всі повідомлення без виключення. Далі оператори передають повідомлення диспетчерам. Останні аналізують та безпесередньо керують нарадями поліції, які потім приїжджають на місце злочину.

/Олег Бех, начальник ГУ НП у Полтавській області
Сьогодні у нас керують і слідчо-оперативними групами, які теж приїжджають на місце злочину і мають всі необхідні бази даних, які потрібні про людину, про місце/

Час прибуття патрульної поліції на місце події в середньому – від 3 до 7 хвилин.

/ІНТЕРШУМ
Група там, на місці? На крадіжці? Інформація підтвердилася? Так. Передзвоните потім/

Щотижня кількість дзвінків збільшується. За минулий, другий тиждень роботи центру, на лінію 102 надійшло більше 6 тисяч повідомлень. Всі розмови записуються, обробляються та в подальшому аналізуються.

/Віктор Філенко, начальник ІТ-служби ГУ НП у Полтавській області
Всі сигнали проходять виключно у цифровому вигляді. Все архівується. Ця система дозволяє всі розмови архівувати/

На ці новації полтавська поліція витратила 3 мільйона євро, розповідає Олег Бех. Найближчим же часом планується створення відео стіни. Це вона у зменшеному вигляді. Тут показуються всі виклики, на які виїхала поліція: бійка, ДТП, крадіжка. Плюс обіцяють запустити програму 3D-портрет розшукуваних злочинців.

/Олег Бех, начальник ГУ НП у Полтавській області
Вже найближчим часом у нас буде обладнання. Всі розшукувані злочинці, які потраплятимуть у відеокамеру, їх за портретом зчитуватиме ця програма, і ми зможемо швидко їх затримати/

Для безперервної роботи фахівців центру «102» створені всі зручності: гардероб, кімната відпочинку, санвузол, кухня та навіть душ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію