Чергова хвиля контрактників роз'їхалася навчальними центрами по всій Україні

Чергова хвиля контрактників роз'їхалася навчальними центрами по всій Україні. Цього разу з Полтавщини туди відправили 110 потенційних кандидатів для служби за контрактом. Після проходження навчання вони потраплять до військової частини, де надалі вже перебуватимуть на постійній основі.

Роман родом з Миргорода. Йому 19 років. Не дивлячись на свій вік, вже визначився з майбутнім. Піде на службу за контрактом, хоча освіта зовсім не військова. Роман навчався в художньо-промисловому коледжі. Ким же буде в армії, вже знає.

/Роман Шумейко, контрактник
Спеціальність у мене буде дизеліст-електрик. Навчання в нас буде проходити в місті Васильків. Це за 10 кілометрів від Києва/

Всього в Україні – 6 навчально-тренувальних центрів. В них навчаються по два місяці. Потім іспити і укладання контракту. Цього разу з Полтавщини до навчальних центрів відправляють 110 кандидатів. У військкоматі зазначають: держава нині стимулює військових до служби. Лише з січня зарплата збільшилася у два рази. Стартує від 7 тисяч.

/Борис Павлов, військовий комісар ПОВК
Це і підвищення зарплати в рази. Це забезпечення форменним одягом. Забезпечення житлом. Безкоштовне навчання після закінчення першого контракту/

Фахівці розвіюють міф про те, що контрактники одразу потрапляють в зону АТО. Служба на фронті залежить від конкретної військової частини.

/Едуард Бородай, заступник військового комісара ПОВК
Якщо військова частина виконує завдання в зоні АТО, то весь особовий склад буде залучатися до виконання завдань/

Протягом першого кварталу з Полтавщини планують направити для служби за контрактом 670 осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію