Страус із зони АТО, який живе у Полтаві, висиджує пташенят

Страус із зони АТО, який живе у Полтаві, висиджує пташенят. Поки «батько» самовіддано доглядає майбутнє потомство, «матусі» гуляють по вольєру та охоче позують на камеру. Незвичну родину відвідала наша знімальна група. 

Родина страусів, яка живе у Полтавському еколого-натуралістичному центрі, уже звикла до камер та журналістів. Майже рік із них не зводять очей провідні канали країни. Ему «Кабул», якого вивезли із зони АТО, два тижні тому узявся висиджувати пташенят.

/Марія Валюх, зав.відділом сільського господарства Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру
Сидять вони 53 дні, тобто, через місяць будемо уже очікувати поповнення. Дуже турботливий тато, коли йому підкладали яйця по одному, то він дуже обережно підгортав їх під себе/

Він довго придивлявся до двох страусинь, які уже жили в Центрі, під Новий рік у гніздах з’явилися перші яйця. Ему – одні із небагатьох птахів, де висиджування та догляд за пташенятами – суто чоловіча справа. Поки батько гріє майбутніх малюків, самка кокетує перед камерою.

/ІНТЕРШУМ
Виходьте...налякалися?/

Іще одна новина в еколого-натуралістичному центрі – маленькі поні. Вони ще діти, дівчинка – та, що ховається, а хлопчик трохи вищий. У Полтаві вони всього кілька днів, поки що не йдуть на контакт та нервують після переїзду.

/ІНТЕРШУМ
Із Асканії Нової привезли.../

Їх привезли спеціально для іпотерапії. Коли поні адаптуються до нових обставин самі, лікуватимуть діток із особливими потребами. У інших жителів еко-центру – весняний настрій попри низькі температури. У птахів почався період залицяння. Хизується розкішним хвостом павич та за дівчат б'ються навіть через сітку фазани.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію