У Полтаві знову судили Кернеса

У Київському районному суді Полтави пройшло чергове засідання у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса. На слуханні продовжили допит свідків обвинувачення. Нагадаємо, Геннадію Кернесу закидають викрадення і тортури учасників Євромайдану. За перебігом суду сьогодні слідкували Юлія Козіна та Антон Старишко.


/ІНТЕРШУМ
- Чи надходила Вам інформація від Болюха про будь-яку ДТП?
- Я вам відповів. Я не пам'ятаю/

Робота Державтоінспекції Харкова та ДТП 25 січня 2014 – головна тема сьогоднішнього судового засідання за обвинуваченням Геннадія Кернеса та 2 його охоронців. Сторона захисту протестує: до суті справи це відношення не має. Окрім того, нагадує присутнім, що питання проведення досудового розслідування – незаконні.

/Лідія Ізовітова, адвокат Геннадія Кернеса
Свідка у судовому засіданні допитують безпосередньо, лише по суті справи, а не щодо свідчень на досудовому слідстві/

Втім, прокурор Ганілов має свою позицію: ця інформація важлива. Чим саме – стане ясно пізніше.

/Олександр Ганілов, прокурор
Я розумію, що мої питання можуть бути незвичні, не задовольняти сторону захисту, тому що вони якимось чином можуть зашкодити. Але, шановний суд, мої питання спрямовані саме на встановлення істини, як і інші свідки, які тут були/

Неодноразово звучать зауваження і від самого Геннадія Кернеса.

/Геннадій Кернес, Харківський міський голова
Я прошу шановний суд знімати дані питання і поставити в рамки допиту свідка питання, що стосуються конкретного кримінального провадження на даному судовому засіданні/

Таким чином, за 2 години допитали двох свідків, які працювали у ДАІ у січні 2014. Ще 3 – не з'явилося. Їх викличуть повторно на наступне слухання. Відбудеться це за 2 тижні – 28 березня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію