Працювати в аграрному бізнесі стає престижно

Одна із найперспективніших сфер в Україні – аграрна, тим більше, якщо йдеться про Полтавщину. Підприємства, які працюють на цій ниві, потребують кваліфікованих фахівців, які вміють працювати з обладнанням, а головне – хочуть трудитись на своїй землі. Враховуючи все це, благодійний фонд «Відродження добра» та компанія «КЕРНЕЛ», яка є одним зі світових лідерів агровиробництва, започаткували конкурс з підтримки обдарованої молоді, яка хоче працювати у сфері сільського господарства. У перспективі – безкоштовне навчання з подальшим працевлаштуванням та гарантованим кар’єрним зростом. Подробиці – у сюжеті.

Сьогодні ці юнаки і дівчата – школярі Ковалівської гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені Макаренка, а вже за кілька місяців вони продовжать навчання у вищих навчальних закладах країни. Кожен мріє про справу для душі, яка дозволить заробити на життя. Експерти компанії «КЕРНЕЛ» – світового лідера з виробництва соняшникової олії та з експорту сільськогосподарської продукції на міжнародні ринки, радять учням звернути увагу на перспективний, а головне – затребуваний нині аграрний напрямок. В компанії, що займається виробництвом, експортом сільгосппродукції, високотехнологічним рослинництвом, надає послуги зі зберігання на власних елеваторах та перевалки через власні портові термінали, запевняють: робота для молоді знайдеться.

/Наталія Веревська, президент БФ «Відродження добра»
Це місцеве, полтавське, рідне, своє, а головне - ви залишитесь на своїй землі/

Щоб молодь залишалася працювати на своїй землі, фонд «Відродження добра» ініціював проект у партнерстві з компанією «КЕРНЕЛ». Це низка програм, участь в яких передбачає безкоштовне навчання і подальше працевлаштування. «Кернел-шанс», наприклад, відкриває можливість оплачуваного виробничого стажування на підприємствах «КЕРНЕЛ» під супроводом досвідчених наставників. Вже налагоджена співпраця з профільними вишами у Сумах, Кам'янець-Подільському та Вінниці. Серед міжнародних партнерів – навчальні заклади Америки, Німеччини і Австрії.

/Наталія Авєріна, менеджер з навчання та розвитку персоналу компанії «КЕРНЕЛ»
Ми організуємо спеціалізоване навчання для студентів, які хочуть обрати 2 професії: це агроном, або інженер-механізатор. Все спеціально для вас. Далі наші студенти не просто отримують знання в рамках університету, до них приїздять провідні фахівці із закордонних вишів/

Для початку потрібно взяти участь у конкурсі, інформаційним партнером якого є Полтавська телевізійна Студія «Місто». Він проходитиме у 2 етепи, кращих визначатимуть за результатами тестів.

/Олексій Черкас, генеральний директор ТОВ Студія «Місто»
За результатами цього тесту буде відібрано кілька переможців, які перейдуть до фінальної частини конкурсу, що відбудеться, скоріш за все, у квітні місяці/

Почувши про можливості, які пропонує компанія, учні зізнаються: поглянули на роботу в аграрному бізнесі по-новому.

/Таліна Незвієцька, учениця гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім.А.С.Макаренка
Це перспектива, вони вивели аграріїв на той рівень, що люди хочуть працювати і працюють для своєї країни. Гадаю, що це чудова компанія, я зацікавилась, бо там є різні спеціалісти, зокрема, юристи-консультанти, оскільки я хочу в правову категорію, то мене це зацікавило/

Учні гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені Макаренка – не єдині, хто зможе стати учасником запропонованих «КЕРНЕЛом» програм, попереду – співпраця з профільними навчальними закладами Полтави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію