Нові патрульні поліцейські за тиждень розбили декілька Toyota Prius

Нові патрульні поліцейські за тиждень розбили декілька Toyota Prius. Така інформація активно шириться соцмережами. Наші журналісти вирішили перевірити цей факт. Перше інтерв'ю з начальником управління патрульної поліції та ексклюзивна екскурсія територією – в матеріалі наших кореспондентів. 

Телеканал «Місто» став першим, кому провели екскурсію управлінням патрульної поліції Полтави. Адмінбудівля колишньої Державтоінспеції. Відвідувачів зустрічає чергова частина. Сюди надходить інформація з кол-центру. Далі її передають інспекторам. Поряд – відділ адмінпрактики. Тут працюють з документами. Саме сюди приходять водії, в яких вилучили посвідчення чи виникли інші проблеми. А це – кабінет начальника, колишнього головного ДАІшника міста. Вже тут головний патрульний міста розповідає свою історію. Працював у місті Лохвиця опером карного розшуку. Потім – помічником начальника райвідділу. У 2013 звільнився за власним бажанням.

/Віталій Мельничук, начальник патрульної поліції
В системі міліції робити не зміг. Вважав, що стара система себе віджила. Вона не допомагає людям/

У 2015 став командиром роти в київській патрульній поліції. Потім пройшов відбір і був призначений начальником управління в Полтаві. У його підпорядкуванні – більше 300 осіб, 245 з яких – інспектори. Решта – управлінський апарат. Віталій Мельничук веде нас на подвір'я показувати, де відбувається перезмінка патрульних. Ось рота вже стоїть на плацу.

/ІНТЕРШУМ
- Бажаю здоров'я, товариші поліцейські
- Бажаєм здоров'я/

Ці поліцейські чергують вдень. 12 годин поспіль. На ніч їх змінять інші. Копи налаштовані патріотично.

/Леся Кулинич, інспектор патрульної поліції
Якби кожен з нас намагався зробити свій внесок, щоб був порядок, безпека на вулиці, то це було б дуже добре. Якщо я можу це зробити, то я це буду робити. Я намагаюся це реалізувати/

А це – Богдан. Працював дільничим інспектором в Октябрському райвідділі.

/Богдан Мелешко, інспектор патрульної поліції
Найбільш порушують правила водії, вони порушують ПДР. Паркуються в місцях, де це не можна. Під знаками/

Після інструктажу їдемо за одним із патрулів. Біля зупинки Чайковського на дорозі лежить збитий пес. Колишні ДАІвці, скоріше б за все, проїхали мимо. Патрульні ж виставили фішки та викликали комунальників. А біля Медакадемії зустрічаємо першого порушника. Ось цей водій «десятки» порушив правила, оскільки припаркувався не там, де потрібно: менше, ніж за 30 метрів від зупинки громадського транспорту.

/ІНТЕРШУМ
Розмова поліцейського з водієм/

Гроші не брали, оскільки це заборонено. Виписали постанову на 255 гривень. Якщо її не сплатити за 10 днів – розмір подвоїться. Загалом патрулювання здійснює 21 автомобіль Toyota Prius. Соцмережами вже гуляють чутки, що декілька машин патрульні розбили. Керівництво це спростовує.

/Віталій Мельничук, начальник патрульної поліції
Це не вірна інформація. Я не знаю, як по інших містах, я це не відслідковую, але в місті Полтава ДТП за участі патрульних автомобілів не було/

За перший тиждень патрулювання поліцейські вже визначили найбільш небезпечні місця – нічні клуби. Саме тут можливі бійки, п'яні відвідувачі та нетверезі водії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію