У Полтаві розпочався двомісячник чистоти і благоустрою

У Полтаві розпочався двомісячник чистоти і благоустрою. На вулиці міста вийшла ціла армія комунальників, сьогодні, наприклад, прибирали залишки піщаної суміші під бордюрами. В поміч людям – спеціалізована техніка міської шляхово-експлуатаційної дільниці та  комунального підприємства «Декоративні культури».

Бруд під бордюрами не що інше, як залишки піску, яким взимку, аби машинам було не слизько, посипали дороги. З настанням весни комунальники традиційно прибирають місто, зокрема, і проїжджу частину. Щойно потепліло, помітили людей у яскравих жилетах, які колективно шкребли, а потім замітали асфальт під бордюрами, і полтавці.

/БЛІЦИ
- Сьогодні бачила, що дорогу прибирали на Леніна, ціла бригада.

- Ну, ніби-то прибирають, чистенько.

- Поприбирали, пофарбували, приємно навіть подивитись.

- Так вони ж не всюди чистять, може, по центральних вулицях/

Прибиратимуть всюди, запевняють у мерії. 9-го березня розпочався двомісячник чистоти і благоустрою, тож на вулиці міста, а також у парки та двори має вийти ціла армія комунальників.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Є чіткий план з 9-го числа цього місяця і по 16-те з переліком вулиць. Це вулиці Фрунзе, Жовтнева, Сінна, Леніна, Рози Люксембург. До 16-го числа ми повинні завершити відрізок, це стосується так званого великого кільця, від Жовтневого кільця і по маршруту кільцевих автобусів/

Попереду – і загальноміські суботники. Без участі полтавців комунальним службам не обійтися. Нині людям допомагає спеціалізована техніка міської шляхово-експлуатаційної дільниці та комунального підприємства «Декоративні культури». У пріоритеті – центр міста, потім – околиці. Головне – щоб погода не завадила роботі, говорять у профільному управлінні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію