Загальний обсяг надходжень до обласного бюджету за 2015 рік становить майже мільярд гривень

Загальний обсяг надходжень до обласного бюджету за 2015 рік становить майже мільярд гривень. Це на 200 мільйонів більше, ніж за 2014. Такі цифри повідомив громадськості директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка.

Директор Департаменту фінансів Павло Кропивка звітує перед громадськістю за виконану у минулому році роботу. Публічно демонструє показники виконання бюджету Полтавщини за 2015 рік. Він склав 4 мільярда 800 мільйонів гривень.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
Основне його спрямування, як і в попередні роки, соціальне: видатки на заробітну плату, утримання бюджетних установ. Хоча проти 14-го року капітальні видатки, тобто видатки розвитку, збільшилися на 70%. З 96 до 170 мільйонів/

У 2015 році, зазначає Павло Кропивка, крім позитиву виникали і певні складнощі під час перерозподілу коштів.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
Це мобілізація коштів, те, щоб забезпечити своєчасно і в повному обсязі виплату зарплати та соціальних виплат. Жодного разу в минулому році це не було зірвано. І проблема те, щоб використати кошти, які ми отримали з державного бюджету, аби вони були в повному обсязі використані/

Бюджет істотно поповнювався за рахунок сплати податків. З податку на доходи фізичних осіб надійшло 462 мільйона, з податку на прибуток – 75 мільйонів, рентної плати та плати за використання природних ресурів – 94 мільйона, екологічного податку – 67 мільйонів. Найбільше ж витрачено було на охорону здоров'я, освіту та соціальний захист.

Стрічка новин