Галушки та вишиванки, і... ніде помити руки

Галушки та вишиванки, і... ніде помити руки. Харківські експерти розкритикували Полтавщину туристичну. Кажуть: потенціал великий, але не вкладаємо у те, що маємо. А могли б заробляти на туристах не менше Львова. Олена Ляшенко – далі.

Як покращити імідж Полтавщини – за круглим столом поговорити про це зібралися фахівці туристичної галузі. Чиновники, студенти, представники галузі громадського харчування. На Полтавщину порівняно із 2014 дещо збільшився потік туристів. Їх приваблює пам'ять про видатних осіб нашого краю та історико-культурна спадщина, звітують чиновники. І запевняють: на Центральній Україні ми – найпопулярніший серед подорожуючих регіон.

/Лариса Оніщук, заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Наш імідж складається і з полтавських галушок, і з опішнянських глечиків, і з решетилівського бренду «білим по білому» – все те, що працює на позитив цього іміджу. І, мабуть, насиченість траси «Київ-Харків» інфраструктурою для туристів/

Ірина Варфоломеєва у Харкові тримає туристичну фірму, організовує поїздки здебільшого для дітей. Каже: цікавих об'єктів в нашому регіоні справді багато, але другий-третій раз на Полтавщину не кожен турист поїде.

/Ірина Варфоломеєва, приватний підприємець з м. Харкова
На жаль, ми ніде у Полтавські області не бачили жодного хорошого санвузла. Елементарна потреба, чи руки потрібно помити в дорозі – це необхідно усім, які б не були прекрасні туристичні об'єкти/

Іще одна проблема Полтавщини туристичної – відсутність місць, де можна було б якісно і доступно поїсти, а також грамотних екскурсоводів, переконана харківський експерт.

/Ірина Варфоломеєва, приватний підприємець із м. Харкова
Тих, кого я знаю, з ким співпрацюю уже багато років, на пальцях однієї руки можна порахувать. Це недостатньо для області із таким потенціалом як Полтава/

Зі своїм потенціалом Полтавщина могла б заробляти на туристах нарівні із Західною Україною, переконані фахівці. Не вистачає зацікавленості з боку місцевої влади.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію