У Київській районній раді долучилися до Всеукраїнської хвилі на підтримку Надії Савченко

Долучилися до Всеукраїнської хвилі на підтримку Надії Савченко і в Київській районній раді Полтави. Сьогодні тут провели позачергову сесію. На порядку денному – лише одне питання – звернення до Президента, Прем'єр-міністра та голови Верховної ради. У ньому депутати просять вище керівництво країни вжити негайних заходів з приводу звільнення народного депутата Савченко.

У Київському районі Полтави провели позачергову шосту сесію сьомого скликання. На ній прийняли рішення «Про звернення депутатів до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України щодо вжиття негайних заходів для звільнення Надії Савченко».

/Сергій Синягівський, голова Київської районної у м.Полтаві ради
Необхідність позачергової сесії викликана подіями, які сталися 4.03 цього року, а саме – оголошення сухого голодування Н.Савченко/

Полтавські депутати, які підготували звернення до вищого керівництва країни, зазначають: не хочеться, щоб рідні Савченко отримували за неї нагороди посмертно. Тож прийняли рішення одноголосно. Запевняють: не піаряться на житті Надії, а чекають рішучих дій в напрямку її звільнення. Останніх, за словами громадського діяча Василя Ковальчука, який вивільнив з полону 56 українців, бракує.

/Василь Ковальчук, громадський діяч
Савченко могла вже давно бути вдома, але наша влада нічого не робить, щоб звільнити наших полонених, їм байдуже. Ви ж самі розумієте, що йде обмін, а не просто так віддають, хоча 13-14 числа мені подарували 2-х хлопців/

Полтавські депутати вірять, що їхні старання не будуть марними і Надія Савченко нарешті повернеться додому живою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію