Полтава стала 16 містом, у якому запрацювала нова патрульна поліція

Полтава стала 16 містом, у якому запрацювала нова патрульна поліція. Цієї суботи 245 стражів порядку склали присягу на вірність народові України. Їх відібрали з майже 6 тисяч претендентів. Кожен з них обійшов своїми знаннями і вміннями 21 конкурента. Які вони, нові патрульні, – дізнавалися Юлія Козіна та Іван Козаченко.

Марина останні 10 років свого життя навчала дітей української та англійської мовам. Та для неї прийшов час змін. Тепер вона – інспектор патрульної поліції.

/Марина Зінюха, інспектор патрульної поліції м.Полтави
Планую зробити наше місто кращим. Планую, щоб Полтава стала одним з найбезпечніших міст в Україні/

Змін на краще прагне і психолог за освітою Руслан.

/Руслан Анчаков, інспектор патрульної поліції м.Полтави
Щоб краща була справедливість в Україні загалом і в місті Полтаві. І краще ставлення до патрульної поліції і громадян. Як наше до громадян, і громадян до нас/

Від минулої суботи громадський порядок Полтави охороняють 245 патрульних, з яких 20% – дівчата, 80% мають вищу освіту, а 36 пройшли антитерористичну операцію. Начальником Департаменту патрульної поліції став 34-річний Віталій Мельничук, який вже має досвід роботи командиром роти в аналогічній структурі Києва.

/Арсен Аваков, Міністр внутрішніх справ України
Я вас всіх вітаю. Робіть перший крок. Завойовуйте довіру. Це важливо. Слава вам і слава Україні! Героям слава!/

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко після запуску поліції особливі надії покладає на мешканців нашого міста.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Я сьогодні хочу звернутися до кожного мешканця Полтави бути виваженими, коректними по відношенню до поліцейських, до їхньої служби, до тієї служби, яку будуть виконувати по забезпеченню вашої безпеки/

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відзначив, що нові патрульні – не просто реформа. Це запровадження якісно нової культури.

/Арсеній Яценюк, Прем’єр-міністр України
Те, що ми почали реформу радянської міліції, і ми не просто її почали, ми її робимо. І це вже 16 місто в Україні, де з'явилася нова поліція. Де з'явилася не просто нова поліція у формі, а де з'явилася нова культура. Нова культура спілкування з людиною у формі і нова культура відповідальності: як цієї людини перед громадянином, так і громадянина перед цією людиною/

П’ятьом учасникам АТО, які кілька днів тому повернулися зі Сходу країни і вже у суботу прийняли присягу, Прем’єр-міністр вручив ключі від квартир. До кінця року патрульну поліцію планують запустити ще у 15 містах України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію