Із 8 Березня полтавок вітали музикою

Із 8 Березня полтавок вітали музикою. Напередодні жіночого свята у місті відбувся концерт муніципального духового оркестру «Полтава». Програму вечора склали найулюбленіші композиції представниць прекрасної статі: українські романси, сучасні твори та класика. Почули їх і наші кореспонденти.

«Для милых дам» – таку назву отримав концерт оркестру «Полтава», присвячений 8 Березня. Подивитися його прийшли серед інших і вихованці школи «Паросток». Хлопці й дівчата кажуть: лише нещодавно познайомилися із творчістю цих музикантів, утім одразу зрозуміли: їхні концерти тепер відвідуватимуть регулярно.

/Софія Бут, президент Школи «Паросток»
Ми були на минулому концерті. Було надзвичайно цікаво, оскільки це перший наш досвід такої музики, джазу. Було дуже незвичайно. Зокрема ми дізналися дуже багато про музичні інструменти, на яких грали. Цікаво було побачити людей за такою працею/

У міському будинку культури – повна зала глядачів. Послухати музику свого улюбленого колективу сюди прийшли сотні давніх шанувальників оркестру.

/Олександра Сидоренко, голова правління Полтавського обласного відділення Українського фонду культури
Що відрізняє цей колектив від інших? Він ніколи не зупиняється на досягнутому. Кожний раз можна приходити на концерт, і кожний раз знайдеш щось краще. І сьогодні я знаю, що будуть приємні несподівані новинки/

Цього разу у програмі – улюблені твори полтавок. Через те, що смаки у кожної різні, говорить керівник оркестру Едуард Головашич, її намагалися зробити різноплановою. А отже зі сцени цього вечора лунали українські романси, класичні твори, сучасні композиції.

Не забули привітати музиканти і жінок, які працюють в оркестрі. Їх у колективі шестеро.

/Едуард Головашич, керівник МДО «Полтава»
Завжди ми вітаємо їх щирими оплесками, квітами, подарунками. Кожен рік різноманітними, враховуючи вподобання їхні, з любов'ю та повагою до наших красунь/

Музичні подарунки від оркестру до 8 Березня жінкам у залі сподобалися. Композиції у його виконанні глядачі зустрічали гучними оплесками.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію