Любителям живого декору нині варто потурбуватися про облаштування своєї ділянки

Любителям живого декору нині варто потурбуватися про облаштування своєї ділянки. В першу чергу це стосується тих, у кого зростають декоративні ялинки, ялівці, туї. Як зробити, аби рослини прижилися на новому місці, дивіться у нашому сюжеті.

Якщо на Полтавщині сніг переважно вже зійшов, то в лісовій місцевості земля ним ще подекуди покрита. Це стосується і розсадника декоративних культур Розсошенського лісництва. Він створений в 2003 році. За цей час площа збільшилася майже в три рази – до 3-х гектарів. Тут зростає більше 65 видів хвойних та листяних культур.

/Дмитро Іваніна, лісничий Розсошенського лісництва
Із декоративних вирощуємо туй багато різновидів: колоновидна, шаровидна, східна розлога. Великий асортимент. Із листяних – каштан, береза, дуб червоний, липа, горобина/

Аби ці рослини прижилися, фахівці аграрної академії радять завчасно підготувати для них ділянку.

/Микола Опара, професор кафедри землеробства та агрохімії ПДАА
Необхідно навести на ділянках порядок. Згребти опале листя, бо на ньому багато і шкідників, і хвороб зимуючих/

В Розсошенському розсаднику функціонує маточне відделення, яке із живців вирощує нові культури. Висаджують як у ставчики, так і у відкритий грунт.

/Дмитро Іваніна, лісничий Розсошенського лісництва
Наш посадковий матеріал адаптований до наших кліматичних умов. В цьому перевага велика/

Плюс 99% посадкового матеріалу приживається у грунті. Також ціна на вітчизняну продукцію на порядок нижча, ніж в закордонних аналогів, резюмує Дмитро Іваніна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію