Вісім областей України у Полтаві змагалися за звання кращого у пожежно-прикладному спорті

Вісім областей України у Полтаві змагалися за звання кращого у пожежно-прикладному спорті. Учасники цього чемпіонату мали пройти два етапи: продемонструвати швидкість та спритність у підйомі по штурмовій драбині, а також показати командну гру у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами. Рятувальники якої області у змаганнях змогли взяти гору над суперниками – розкаже Крістіна Брігіда.

Вони сильні, витривалі та швидкі. Щороку ці свої здібності рятувальники перевіряють на змаганнях із пожежно-прикладного спорту. Сьогодні їх приймає Полтава. Вісім команд представляють вісім областей України. Змагаються у два етапи. Перший – підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху.

Ця дисципліна вимагає швидкого реагування та спритності. Так само, як і повсякденна робота рятувальників. Пожежно-прикладний спорт є однією з основних форм підготовки особового складу.

/Ігор Дагіль, тренер (м. Чернігів)
Пожежно-технічне обладнання, пожежна драбина, яка використовується у повсякденному житті при гасінні, при порятунку людей, тобто пряме значення має, як правильно спортсмен і будь-який пожежний, рятувальник користується тим чи іншим інвентарем/

Згідно із міжнародними правилами, переможці визначаються в індивідуальному та командному заліку. За підсумками змагань формуватиметься команда на Чемпіонат світу, який цього року прийматиме Туреччина.

/Олександр Тарасов, віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України
Сьогодні наші спортсмени, приємно відзначити, що є одними із найсильніших у світі. За 10 проведених чемпіонатів Україна була двічі чемпіоном світу, тричі срібним призером і двічі бронзовим призером/

Другий етап змагань – подолання 100-метрової смуги з перешкодами. Двометровий паркан і власне саму дистанцію спортсмени долають за лічені секунди.

Кращими з кращих на змаганнях із пожежно-прикладного спорту цього року стали представники Київської області. Вони і посіли перше місце.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію