45-річний чоловік «обчистив» 17 дачних домогосподарств у Полтавському районі

45-річний чоловік «обчистив» 17 дачних домогосподарств у Полтавському районі. Здебільшого брав побутову техніку, інструменти, запчастини, а в одному з помешкань поцупив навіть... продукти харчування. Як поліцейським вдалося знайти дачного крадія – дивіться у наступному сюжеті.

У Полтавському районі дачні кооперативи взимку опинилися під прицілом злодіїв. Хвиля крадіжок прокотилася краєм. Поліцейські вийшли на пошуки винних.

/Віктор Сербин, начальник Полтавського районного відділення поліції
З метою протидії цим злочинам було зосереджено зусилля як працівників превентивної поліції, так і оперативних працівників. Крім того, залучалася громадськість, представники громадських формувань, депутати сільських і районних рад/

Потрапив під гарячу руку злодіїв і будинок цього чоловіка. У той час, говорить, він був у санаторії. Приїхавши додому, отримав неприємний сюрприз.

/потерпілий
Були виявлені вирвані двері із галереї, вскриті двері у кімнату. Лежала болгарка, від болгарки відрізали дріт. Лежала електродриль, відрізали дріт. Велосипед стояв, заднє колесо зняли/

У ході оперативно-пошукових заходів правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 45-річний мешканець Полтавського району. Поцупивши речі із домогосподарств громадян, він на деякий час залишав їх вдома, а потім здавав на металобрухт. До цього, каже, його штовхнуло скрутне матеріальне становище.

/затриманий
Почав я грабувати через те, що ніде не міг знайти роботу, бо ніде не беруть. Це був мій заробіток/

На сьогоднішній день поліція встановила причетність цього чоловіка щонайменше до 17-ти таких крадіжок. Згідно із чинним законодавством, за скоєне йому може загрожувати позбавлення волі на строк до шести років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію